Dobré přírodní sérum na akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ananas1
Povídálka 33 příspěvků 16.10.18 16:25
Dobré přírodní sérum na akné

Ahoj, :kytka: doporučte mi nějaké dobré přírodní sérum na akné. Nejlépe z kamenného obchodu, klidně i domácí. ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 16.10.18 16:29

Přírodní by muselo být z rostliny cannabisu sativa, aby nevysušovalo a to se dá sehnat jen podomácku vyrobené, ne v obchodě.

otec3deti
Povídálka 15 příspěvků 16.10.18 16:41

určitě bych doporučil Skin serum Zinzino. nevím, ale zda se dá koupit v obchodě v ČR. Manželka zkoušela řekl bych milion věcí a tohle jí fakt konečně zabralo. ona si to nechá posílat ze zahraničí.

Ananas1
Povídálka 33 příspěvků 16.10.18 16:52
@Emimin7 píše:
Přírodní by muselo být z rostliny cannabisu sativa, aby nevysušovalo a to se dá sehnat jen podomácku vyrobené, ne v obchodě.

A aloe Vera?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 16.10.18 18:00
@Ananas1 píše:
A aloe Vera?

To není nijak zvlášť účinné. Oproti mnou zmíněné složce je to 0,0nic.

Ananas1
Povídálka 33 příspěvků 16.10.18 18:35

@Emimin7 A nějaké hydratační?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 16.10.18 18:41
@Ananas1 píše:
@Emimin7 A nějaké hydratační?

Z přírodních složek asi jedině přípravek s 2% HA kyseliny hyaluronové. Takových je na trhu spousta.

Ananas1
Povídálka 33 příspěvků 16.10.18 18:55

@Emimin7 Jsou i přírodní? Doporučíš nějaké?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 16.10.18 19:01
@Ananas1 píše:
@Emimin7 Jsou i přírodní? Doporučíš nějaké?

Jsou i přírodní. Konkrétní přípravek žel nedoporučím. Já se čistě přírodní kosmetikou moc nezabývám.

Ananas1
Povídálka 33 příspěvků 16.10.18 19:57

@Emimin7 Díky ;) :kytka:, ještě by mě zajímalo jakej máš názor na to, že by se pleťová kosmetika měla používat od jedné značky?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 16.10.18 20:14
@Ananas1 píše:
@Emimin7 Díky ;) :kytka:, ještě by mě zajímalo jakej máš názor na to, že by se pleťová kosmetika měla používat od jedné značky?

To je naprosto špatně. Musíš soudit kvalitu jednotlivých přípravků, ne značku jako celek. Hypoteticky může jedna značka nabízet v sortimentu nejlepší i nejhorší krém na trhu.

VeruDol
Povídálka 38 příspěvků 2 inzeráty 16.10.18 21:39

Pokud to nemusí být čistě sérum, ale věc, která pomohla na akné mě, tak jednoznačně nefiltrovaný jablečný ocet. Vím, že je to zvláštní ale zředit v poměru 1:1 s vodou a používat jako tonikum klasicky na tamponek. Za mě top :dance:

Navíc se to dá i pít (1 lžíce na skleničku) a čistí to vnitřně. Mě to strašně smrdělo, takže jsem to zvládla max 2× za týden ;)

Ananas1
Povídálka 33 příspěvků 17.10.18 10:27

@VeruDol Díky za tip ;) :kytka: já jako tonikum používám růžovou vodu. Jakou používáš kosmetiku? Já používám micelárku garnier na problematickou pleť a krém ziaja s okurkou, ale moc spokojená nejsem.

VeruDol
Povídálka 38 příspěvků 2 inzeráty 17.10.18 11:48

@Ananas1 jeee, tak vidím, že jsme na tom podobně :) micelárku používám jaká se mi dostane zrovna do rukou, ale garnier jsem taky měla, každopádně po odlíčení vždy pleť oplachnu vodou, takže to myslím, že je celkem jedno. Okurkový ziaja jsem taky měla, vyhovoval mi jen chvilku, pak mi přijde že změnili nějak složení a nedělal vůbec nic. Přešla jsem na biodermu gelový krém z řady hydrabio a momentálně používám neutrogenu, taky gelový z řady hydro boost a nemůžu si vynachválit. Jo a růžovou vodu používám klidně během dne, nebo společně s krémem.

Opravdu čím jednodušší rutina a méně produktů, tím líp :palec:

Jako peeling třeba 1× za týden zrnková káva + med ;) :)

Ananas1
Povídálka 33 příspěvků 17.10.18 11:53

@VeruDol Jaká micelárka ti vyhovovala nejvíc?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >