Dobře skladný sportovní kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieKucerova
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 20:23
Dobře skladný sportovní kočárek

Zdravím všechny maminky,

potřebovala bych od vás tipy, rady ohledně sporotovního kočárku. V létě se s prckem chystáme na dovolenou a tak už řeším( sice dopředu, ale raději jsem v předstihu, než se potom stresovat :D ) kočárek s sebou na dovču. Máme trojkombinaci Junamy, sporťák je perfektní, ale co se týče cestování tak zabere strašně moc místa v kufru auta. Takže potřebuju nějakou, lehce, skladnou variantu sportovního kočárku, která nezabere v kufru veškerý místo :think:, sice máme combicka, kufr je velkej, ale když se tam dá sporťák tak nezbyde už moc místa na kufry a veškerý nutný zavazadla :D
Kočárek by měl být shruba pro 1 a 3 měsíce starý dítě.
Pokud máte i dobrej tip na golofvý kočárek tak klidně sem s tipy.
Hlavní je aby prostě na to cestovaní v tem kufru nezabral moc místa a byl lehunkej a pěkně skladnej.
Celkově hodně cestujeme takže by se nám i tak hodil protože se tahat pořád se sporťákem, kterej není zrovna dvakrát lehkej a na cestování není moc dobře skldanej, je v celku dřina.
Cenu bych si představovala tak do 3000-4000, přivítám i mnohem levnější varianty.
Už nad tem sedím dva dny :zed:, je toho strašně moc tak jsem si říkala, že si rozšírím obzory vašema tipama a doporučením :dance:.

Předem moc díky za odpovědi :hug:

Reakce:
murry
Závislačka 2997 příspěvků 26.02.18 20:35

Taky mam Junamu a k tomu Valco snap 4. Dokonale!

LucieKucerova
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 20:40

My jsme s Junamou nad míru spokojení :) a děkuji za tip sporťáku, teď když se na něho divám tak je perfektní skladný :)

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 26.02.18 20:53

Koukni na valco snap, je skladnej a neni to žádný chrastítko, třeba by ti stačil i bazarovej? :)

addicted
Povídálka 27 příspěvků 26.02.18 21:14

@LucieKucerova Já se taky přidám s doporučením Valco snap 4, vozím v něm už druhé dítě, pokaždé cca od 1 roku věku a naprostá spokojenost. :palec: Když je v autě opravdu nouze o místo, vejde se i mezi sedačky (jakože za opěradlo předního sedadla), ale ani v kufru nezabere nijak extra moc místa.. Po trojkombinaci, která vážila asi 15 kg, jsem z tohohle 6ti kilového, který se dá složit během vteřiny byla vážně nadšená.. :lol: ;)

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 26.02.18 21:45

Taky máme na cesty Valco a miluju ho :D

LucieKucerova
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 21:54

Holky vsem vam dekuji za tip, na valco jsem se taky divala uz kdyz jsem to projizdela, zaujal me :) a bazarovej by nam urcite stacil, nemusime met zas vsechno novy, hlavni je aby to slouzilo jak melo, coz nektery veci z druhy ruky jsou kolikrat jako novy :) vsem moc diiky :potlesk: :palec:

ppaavvllaa
Stálice 81 příspěvků 27.02.18 07:25

Taky hledam sporťák, je te valco snep i do terenu? Co vsechno zvladne projet??

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 27.02.18 12:13

@ppaavvllaa do terénu bych hledala jiný

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 27.02.18 14:28

@ppaavvllaa daj se na něj koupit nafukovací kolečka, tak by moh být i do terenu :) :think:

Domu
Kecalka 153 příspěvků 27.02.18 21:03

Ja byla spokojena s GB Pockit :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >