Dobré vložky a tampony ze 100% organické bavlny

73
10.5.21 11:30

Dobré vložky a tampony ze sto procentně organické bavlny

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat na nějaké dobré menstruační vložky nebo tampóny ze sto procentně organické bavlny. Pokud možno cenově pod 100 kč.
Dříve jsem používala vložky Always organick cotton. Ty jsou dobré, ale na noc mi nestačí. Sehnala jsem je pouze max. v 5 kapičkách. To mi na noc prostě nestačí.
U tampónu bych taky potřebovala nějaké silnější než tři kapičky ( ten tampon ale saje stejně jako klasický tampon mini). Vše co jsem našla je nad 100 Kč.
O kalíšku i menstruační hrobě nebo kalhotkách vím. Všechno mám doma. Nic mi však moc nevyhovuje.
Předem díky za odpovědi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
73
10.5.21 11:31
@Jujucha píše:
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat na nějaké dobré menstruační vložky nebo tampóny ze sto procentně organické bavlny. Pokud možno cenově pod 100 kč.
Dříve jsem používala vložky Always organick cotton. Ty jsou dobré, ale na noc mi nestačí. Sehnala jsem je pouze max. v 5 kapičkách. To mi na noc prostě nestačí.
U tampónu bych taky potřebovala nějaké silnější než tři kapičky ( ten tampon ale saje stejně jako klasický tampon mini). Vše co jsem našla je nad 100 Kč.
O kalíšku i menstruační hrobě nebo kalhotkách vím. Všechno mám doma. Nic mi však moc nevyhovuje.
Předem díky za odpovědi :D

Sorry mělo to být hubě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
10.5.21 11:33
@Jujucha píše:
Sorry mělo to být hubě :lol:

Tak ještě jednou. Pardon melo to být houbě. (evidentně neumím psát)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1981
10.5.21 15:27

@Jujucha Mrkni se na třeba na www.biooo.cz Tam by mohli mít výběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
10.5.21 17:17
@pet p píše:
@Jujucha Mrkni se na třeba na www.biooo.cz Tam by mohli mít výběr.

Určitě mrknu.
Díky za tip ;) :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat