Dobré zkušenosti se zesvětlením hennovaných vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 14.12.17 20:24
Dobré zkušenosti se zesvětlením hennovaných vlasů?

Milé ženy! Možná čekám vánoční zázrak, ale dopadlo někomu dobře zesvětlení na vlasech obarvených hennou? Odbarvení, melír a podobně… Asi se musím smířit s tím, že moc tmavé ani narezlé mému typu nesedí (jinak proti henně nic, je super, ale ta barevná škála halt nejni pro všechny). Zakoukala jsem se do baylage, jenže leckde čtu, že to u hennovaných opravdu vyšlo do toho proslaveného zelena. Asi čekám, že mi někdo dá naději, že to tak být nemusí :-D Případně návod, jak tu henna barvu vymýt, aby se tak nestalo. Jedno velké Ď :))

Reakce:

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 14.12.17 20:30

Moje mamka roky používala hennu (nějakou čokoládovou) a nedávno si to nechala stáhnout a je na blond. Poprvé to nebyla úplně pěkná blond, ale na podruhé už to měla krásně do bíla. Jen si vybrala kadeřnici, která používá kvalitní barvy a nechala si tam dát péči olaplex, takže ty vlasy vůbec nejsou poničené…nebo aspoň zdravě vypadají :)

scentini
Závislačka 3450 příspěvků 14.12.17 20:39

Ja byla v listopadu na baylage, vlasy jsem si henovala asi 3 roky, henna naposled v srpnu. Baylage me chytla moc pekne, jsem spokojena.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 14.12.17 20:45

No ne, holky! Tak to zní nadějně :) A jaký byl tak odstup mezi hennou a chemií? Teď ještě vyčkávám, zkouším babské rady á la teplý kokosový olej a věřím v hezký budoucí prosvětlený výsledek :)

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 14.12.17 20:48

Aha, vidím, zhruba 4 měsíce. OK :) A hennovala jsi jen do zrz? @scentini

scentini
Závislačka 3450 příspěvků 14.12.17 21:00

@Žena Vlk zrz, hneda, zkousela jsem i blond hennu. Ta nic moc, mam alergii na barvu. Jinak bych to asi nedelala. Ted jsem moc spokojena a kadernice rikala, ze baylage vydrzi dlouho.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 14.12.17 21:04

Tyjo super. No právě, také mi přijde, že to odrůstá, a přitom to vypadá, že to je to vono! Tak to jsou dobré zprávy. Jak to tedy, že je pak někdo jako vodník? Jsou to záhady. @scentini

Luucy
Kecalka 129 příspěvků 14.12.17 21:08
@Žena Vlk píše:
Tyjo super. No právě, také mi přijde, že to odrůstá, a přitom to vypadá, že to je to vono! Tak to jsou dobré zprávy. Jak to tedy, že je pak někdo jako vodník? Jsou to záhady. @scentini

Chce to zkušenou kadeřnici a nepouštět se do experimentování s nekvalitními drogérkovými barvami :)

scentini
Závislačka 3450 příspěvků 14.12.17 21:21
@Žena Vlk píše:

Jak pise @Luucy. Ja kdybych nemela dobrou kadernici, tak bych do toho nesla.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 16.12.17 19:02

Jasne. A koukaly na vas kadernice vydesene, nebo s tim byly v pohode? Nekde na diskusi jsem cetla, ze kdesi posilaly kadernice nahennovane domu :-D

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 16.12.17 19:05

Toz zkusim zavolat tady do salonu a uvidim, co mi reknou. Drzim si palce :-D Skoda, no, rada bych hennovala, ale mne i kastan chyta do fakt syte tmavohnede. Ta barva je krasna, vlasy take, jen mi proste ty odstiny nesedi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >