Dobrovolničení a dobrovolnictví v době koronaviru,kovidu

Anonymní
6.11.20 10:01

Dobrovolničení a dobrovolnictví v době koronaviru,kovidu

Ráda bych věděla, kam byste případně šly dělat dobrovolníka v této době. Sice je pravda, že se trochu bojím nákazy, na druhé straně to už doma nemohu vydržet. Zadala jsem to pod „dobrý skutek“, ale úplně dobrým skutkem samo o sobě by to nebylo, já jsem teď nezaměstnaná a přítel je stále na home office a mě je už děsně, neustále jsem pod drobnohledem a už prostě nemůžu. Raději bych do práce než na dobrovolnictví, nejsem movitá, ale mám právě nějaké zdravotní problémy (nenakažlivé), takže jít právě teď do zaměstnaneckého poměru by pro mě nebylo vhodné. Děkuji za radu, já prostě musím vypadnout z bytu, jinak mě přeskočí. On mě neustále pozoruje, bohužel mě zvládne pozorovat, i když vypadá, že mě nepozoruje, stihne pracovat a přitom ví, kde se co šustne. Ani není kam chodit, všechno zavřený, za chvíli bude zima venku a nebude ani na procházky. Děkuji za nápady, jinak brzy zecvoknu, tohle se nedá. To není jen o ponorce, to je o tom, že jsem stále pod drobnohledem.

Prosím o anonym a děkuji za něj.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20030
6.11.20 10:22

No a přítel tě nějak kritizuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
6.11.20 10:38

Vymeň přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 10:49
@ka2ka píše:
No a přítel tě nějak kritizuje?

Ne, ale je mi to nepříjemný. mm ráda svůj klid, alespoň občas.

• Citovat
  • Nahlásit
8857
6.11.20 11:18

Na tvém místě bych se určitě snažila najít něco mimo domov. Brigádu nebo dobrovolnickou práci. A můžeš jen doufat, že přítel nezačne pracovat z domova na stálo, až třeba budeš na mateřské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
6.11.20 11:32
@Anonymní píše:
Ne, ale je mi to nepříjemný. mm ráda svůj klid, alespoň občas.

A nepředstavuješ si to jen, že tě pozoruje? Nebo to nějak komentuje, okatě civí nebo něco takovèho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
6.11.20 11:52

To pozorovani je jen ve tve hlave, ne? Nejsi trochu paranoidni…?
Jinak vypadnout z bytu muzes kdykoliv jakkoliv - neexistuje spatne pocasi, jen spatne obleceny turista. Jestli mas rada zvirata, chod pomahat do utulku, ke konim, muzes do nemocnice, do domovu duchodcu, nebo na normalni brigadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 14:13

Ne, není to jen můj subjektivní pocit. pozoruje mě. nejspis žárlí jak ho znám. tuhle se ptal, co jsem dělala přes půl hodiny ve sklepě.

• Citovat
  • Nahlásit
17257
6.11.20 14:20
@Anonymní píše:
Ne, není to jen můj subjektivní pocit. pozoruje mě. nejspis žárlí jak ho znám. tuhle se ptal, co jsem dělala přes půl hodiny ve sklepě.

tvé problémy nevyřeší brigáda, ale změna přítele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 14:22
@stinga píše:
tvé problémy nevyřeší brigáda, ale změna přítele

Tak já mám zase jiný povahový nevhodnosti.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama