Dobrý blog o využití přírodních zdrojů

1425
14.5.17 21:28

Dobrý blog o využití přírodních zdrojů

Ahoj,
poslední dobou mám hodně velkou nápaditost v zahradniční, výrobě domácích věcí, včetně chlebu, sirupu, čehokoliv a taky poslední dobou hledám nějaký blog nebo tak něco, kde budou AKTUÁLNÍ věci.
Něco jako tento měsíc roste to a to a je čas na sirup-třeba. Nebo, že je ideální čas vysázet hlívu a tak. Přece něco takového musí být:)
Byla bych hrozně ráda, klidně i víc odkazů, chápu, že všichni se nemůžou zaměřovat na vše, ale nejsem taková, ze by mě napadalo všechno a hned to realizovala..ráda bych se nechala někým nebo něčím inspirovat:)
Děkuji za názory:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

390
14.5.17 22:13

Přesně to bych taky potřebovala, něco jako kalendář na tyhle věci. No snad se něco najde :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
14.5.17 22:22

@allinka přesně, duben-to a to, květen-zase něco, snad se někdo najde:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12697
14.5.17 23:26

Ja bych neco takoveho taky brala, protoze spoustu veci delam pozde, experimentuju…nejaka ta inspirace by se hodila. Ale jinak jak co spotrebovat, to je v klidu. Vetsinou se to sni hned nebo zmrazi. Stavy, sirupy, kompoty, to se u nas nedela:) Chleba pecu porad stejny, protoze jakoukoliv zmenu udelam, slysim „dobre, ale priste zas ten puvodni, prosim…“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
15.5.17 06:38

Já znám teda jen pro zahradu - co a kdy udělat. Je to tady https://www.zahrada.cz/…ni-kalendar/ Když si jednotlivé měsíce rozklikneš, jsou tam seznamy věcí, co by se měly udělat nebo by měly být hotové. Je to rozdělené na okrasnou, ovocnou a zeleninovou část.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
16.5.17 08:06

@Annci moc dekuji, je tam toho fakt docala dost:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama