Maté zkušenosti s bulkama v třísle?

21.12.19 10:57

Dobrý den prosím má zkušenosti s bulkama v Třísle?

Dobrý den prosím má někdo zkušenost se zvětšenou uzlinou v Třísle na prave straně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.12.19 11:02

Může to být tříselná kýla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12459
21.12.19 11:10

Měla jsem jí po tom, co jsem se do toho místa praštila. V každém případě by to měl vidět lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 11:10

Ty uzliny reaguji na nějaké změny. Nemáte nějaký gynekologický zánět? Nebo třeba po holení nějaký bolák? Zarostlý chlup, který si skrabete apod. Cokoliv…Na to reaguji ty uzliny hned…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024
21.12.19 11:47

Ja mam uzlinky normalne. Holky moje taky. A lekari nikdy nic, ze je to normalni. Neboli, zdureny nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024
21.12.19 11:49

A pardon, pises, ze zvetseny. Takze ne v normalu.Pak muze jit treba o zanet. Nebyla si nemocna? Nebo stres, gyn. problem? Pokud vylozene neboli moc a velikost neni abnormalne vetsi, pockala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1461
21.12.19 17:18

Měla jsem v třísle bouličky, které se mi objevily po očkování proti tetanu. Nakonec mě chirurgové hnali na operaci, kdy jsem se dozvěděla, že to byly nějaké tukové nádory. Ale běhala jsem tehdy od čerta k ďáblu, přes gynekologii, chirurgii po praktického doktora a všude možně. Takže není-li to zanícený chloupek, ale je to opravdu pod kůží, doporučuji zajít si za obvoďákem, ať případně napíše žádanku na specializované odběry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 21:33

Mám to same a řeším to už půl roku. Nejhorsi je, ze se mi udělaly svazky uzlin i na krku, zřejmě kvůli spatne fungující štítné žláze a teď je citim už i v podpaží. Prý je jediná možnost si ji nechat vyriznout a poslat na histologii, dle me prakticke…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama