Dobrý dětský endokrinolog Praha/Mělník/Brandýs n.L. - kvůli růstu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 20:46
Dobrý dětský endokrinolog Praha/Mělník/Brandýs n.L. - kvůli růstu

Mohl byste prosím někdo doporučit? Děti jsou na svůj věk malé, ráda bych to přece jen nechala prověřit u lékaře, jestli za tím není nějaký problém. Děkuji!

Prosím anonym kvůli lokalitě.

Reklama

Reakce:

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 18.02.18 23:57

Doktorka Koloušková z Prahy, nebo doktor Jan Lebl, jestli ještě ordinuje. Kdyžtak se mi ozvěte do SZ.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 19.02.18 00:27
@Anonymní píše:
Mohl byste prosím někdo doporučit? Děti jsou na svůj věk malé, ráda bych to přece jen nechala prověřit u lékaře, jestli za tím není nějaký problém. Děkuji!Prosím anonym kvůli lokalitě.

Jenom pro jistotu: nejste náhodou vegani/vegetariáni? To je, jestli děti jedí všechno. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 00:08
@Jana Martinková píše:
Doktorka Koloušková z Prahy, nebo doktor Jan Lebl, jestli ještě ordinuje. Kdyžtak se mi ozvěte do SZ.

Díky, poslala jsem SZ.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama