Dobrý dětský endokrinolog Praha/Mělník/Brandýs n.L. - kvůli růstu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 20:46
Dobrý dětský endokrinolog Praha/Mělník/Brandýs n.L. - kvůli růstu

Mohl byste prosím někdo doporučit? Děti jsou na svůj věk malé, ráda bych to přece jen nechala prověřit u lékaře, jestli za tím není nějaký problém. Děkuji!

Prosím anonym kvůli lokalitě.

Reakce:
Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 18.02.18 23:57

Doktorka Koloušková z Prahy, nebo doktor Jan Lebl, jestli ještě ordinuje. Kdyžtak se mi ozvěte do SZ.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 19.02.18 00:27
@Anonymní píše:
Mohl byste prosím někdo doporučit? Děti jsou na svůj věk malé, ráda bych to přece jen nechala prověřit u lékaře, jestli za tím není nějaký problém. Děkuji!Prosím anonym kvůli lokalitě.

Jenom pro jistotu: nejste náhodou vegani/vegetariáni? To je, jestli děti jedí všechno. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 00:08
@Jana Martinková píše:
Doktorka Koloušková z Prahy, nebo doktor Jan Lebl, jestli ještě ordinuje. Kdyžtak se mi ozvěte do SZ.

Díky, poslala jsem SZ.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >