Dobrý dětský zubař v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

filad
Kelišová 6336 příspěvků 09.08.10 11:42

ahojky, mrkni se tady … ja uz nemuzu ten listecek najit :-( mela jsem to tam napsane http://www.vfn.cz/…Telefony.htm#…__KLINIKA

Petra_z_mesta
Povídálka 15 příspěvků 24.08.14 22:25

Ahoj maminky, hledam dobreho detskeho zubare (idealne bych chtela zubare, ktery ma v peci pouze deti) v Praze (Praha 4 a okoli), narazila jsem na tuhle diskuzi. Diskuze je stara 4 roky…, asi uz to neni uplne aktualni. Prosim, doporucte mi nejakeho dobreho dr. Diky. P.

kolik  18.05.15 09:49

Prihlasil jsem ted obe deti k MUDr. Bussove, o ktere se tu nekolikrat mluvilo. Ordinaci ted ma v jedne ZS na Praze 4. Mate s ni nekdo zkusenosti z posledni doby?

kittysha
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 14.09.15 22:39

@kolik byli už jste prosím u paní doktorky Bussové? jaká je a jaké má vybavení ordinace a ceník? díky

kolik  15.09.15 10:36

Ahoj, byli jsme tam s obema dcerami. Cekarna pusobi trochu 1980, ale nastesti ordinace uz je vybavena velmi slusne, pusobi to dobrym dojmem. Cenik netusim, jednalo se o zakladni vstupni prohlidku. Dceram jsou ctyri a tri roky, takze zatim mame vsechno v poradku. Obecne jsme byli velmi spokojeni. Chtela se tam prehlasit i manzelka, ale bere jenom deti :) Za me mohu doporucit.

kittysha
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 15.09.15 11:06

@kolik aha, díky moc. No já právě hledám i zubaře pro sebe, tak asi budu ještě hledat dál. A neslyšeli jste o zubařce na poliklinice Spořilov? Prý je tam nějaká mladá.

kolik  15.09.15 11:50

@kittysha Ne, to jsem neslysel.

JuliM
Nováček 4 příspěvky 03.01.16 12:17

Zdravím, objednali jsme se k paní doktorce Bussové, když je to pouze vstupní prohlídka, hradí to zdravotní pojišťovna? Nejsem si teď jistá, kolik si mám připravit peněz…

z1908
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 14.11.17 19:56

Dobrý večer. Oživuji diskusi a prosím o tip na dětského zubaře. Praha. Syn, téměř 4 roky, kaz na dolní stolicce. Má strach, prosím tedy o tip na někoho kvalitního. Případný doplatek není problém. Předem děkuji za tipy.

Uživatel je onlinesaadet
Extra třída :D 11017 příspěvků 9 inzerátů 14.11.17 20:37

@z1908 chodime do dent medica v Karline, moje nebere (dela dospele i deti), ale vim, ze mi doporucovala primo detskou kolegyni - Madějová myslim, koukni na web. Je to tedy soukr klinika pomerne draha, ale ja si ji nemuzu vynachvalit. Moje doktorka me zbavila fobie a chodime cela rodina uz nekolik let, proto vim, ze by mi nikoho spatneho nedoporucila ;) je tam vic zubaru, tak se hlavne objednejte k teto primo.

z1908
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 14.11.17 20:45

@saadet moc děkuji. Kdysi jsem tam také chodila. Nemela jsem ale ještě syna, tak mě nenapadlo, že jsou i pro děti.

Uživatel je onlinesaadet
Extra třída :D 11017 příspěvků 9 inzerátů 14.11.17 20:53

@z1908 jj ta moje prave primarne deti nedela, ale tim ze k ni chodime roky dceru osetruje, ale prave mi nabizela tuto jako detskou primo ;) ze ma super pristup a tak…tak bych se fakt nebala…

Lada84
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 14.11.17 20:59

@z1908 Kalod, Vinohradska :palec: S detmi to umi skvele!

xjuklickova
Závislačka 4698 příspěvků 1 inzerát 14.11.17 22:01

Prunerova, pod Jarovem… ;)

růžový achát
Kecalka 440 příspěvků 14.11.17 22:10

3DK-Dr. Patíková-jsem z oboru, bez účasti pojišťoven, vše pod mikroskopem.Jsme neuvěřitelně spokojeni

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Análie nebo Melanomia? Rodiče se předhánějí ve vymýšlení neobvyklých jmen

Většina z nás vybírala jména potomků v rodině, případně ve známé knížce Jak... číst dále >

Nová Ashley Grahamová? Boubelka v negližé je módní hvězdou kampaně

Plné křivky mohou být neskutečně sexy. Ukazuje to plus size modelka Ashley... číst dále >

Reklama