Reklama

Dobrý endokrinolog v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klenott
Kecalka 257 příspěvků 19.12.17 08:59
Dobry endokrinolog v Praze?

Ahoj holky, zna nekdo nejakeho opravdu dobreho endokrinologa v Praze? Nekoho, kdo zkontroluje poradne stitnou zlazu a kontroluje mimo TSH i ft4 a ft3 a umi dobre s ultrazvukem?

Reklama

Reakce:

lisma
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 19.12.17 09:35

Chodím k Mudr. Szabovej na Washingtonovej a dnes mi brali krv na všetky 3 tieto hormóny :) Mimo tehotenstvo myslím kontrolovala len dva z nich, ale už si to nepamätám, tak nechcem kecať. Záleží určite od diagnózy. Príde mi dostatočne pečlivá, profesionálna a má strašne milú sestričku, takže som u nej spokojná.

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 19.12.17 09:48

https://www.znamylekar.cz/…rnista/praha

tahle je skvělá - vzdělává se stále, je pečlivá, s ultrazvukem umí. snad ještě bere nové pacienty :)

a má objednávací systém, sice se občas stane, že kvůli nějakým složitým případům dojde k časovému posunu, ale nijak dramaticky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 10:15

@klenott Také doporucuji http://endokrinologie-obezitologie.cz/cs/
Já chodím Jedličkové a je rovnou i obezitoložka, takže dokaže poradit i s váhou. Je trochu zvláštní - taková energická, ale velmi milá a i si s tebou popovídá, má lidský přístup. Doporučuji.

mi.anetka
Kecalka 298 příspěvků 19.12.17 11:52

Endo ústav na Národní.

marianne
Stálice 70 příspěvků 19.12.17 20:30

Ahoj, mate nekdo zkusenost s MUDr. Jiravovou z Mestske polikliniky Praha ve Spalene? Zvazuji se k ni objednat. Dekuji.

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 19.12.17 22:08

Ja doporucuji tohoto: http://www.endokrinologie-diabetologie.cz/

sice je to v Uhrinevsi, ale z Hlavaku jste tam za 15 minut vlakem.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.12.17 23:58

Já mohu doporučit MUDR. Škáchovou, sestru má teda hroznou, ale jako doktorka supr

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >