Dobrý fotomobil? Kdo se vyzná?

21.12.19 19:41

Dobrý fotomobil? Kdo se vyzná?

Ahoj, vyzná se někdo v mobilech?

Mám od operátora dostat nový mobil s velkou slevou, nicméně mám mezeny výběr.

Moje požadavky :
výborný fotoaparát ( nečekám profi fotky)

Můžu mít

Iphone 8
Iphone XR
Samsung S10e
Xiaomi mi note 10

Ten xiaomi má podle recenzí dobrý fotoaparát, nicméně má horší procesor.

Někde jsem zase četla, že mezi těmi iphony rozdíl moc není, že fotí dosti podobně a že má iphone lepší fotoaparát než mobily v kategorii 15-18tis.

Za každou radu budu vděčná děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1191
21.12.19 19:48

Rozhodně iphone má nepoměrně lepší foťák. Já mám 8 přítel X a přece jen o trochu lepší je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
21.12.19 21:05

Z toho tvého výběru Xiaomi note 10. Ten procesor je o trochu horší. V podstatě na úrovni loňských modelů, takže žádné ořezávátko to není.

Co se týče foťáku tak tam vede a máš u něj různou variabilitu. Máš tam klasiku, šíro, zoom. Takže všestranné využití.

Oproti iPhone co máš ve výběru je určitě lepší. Samsung s10e za mě tam je baterka k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
21.12.19 21:07
@Vosma29 píše:
Z toho tvého výběru Xiaomi note 10. Ten procesor je o trochu horší. V podstatě na úrovni loňských modelů, takže žádné ořezávátko to není.

Co se týče foťáku tak tam vede a máš u něj různou variabilitu. Máš tam klasiku, šíro, zoom. Takže všestranné využití.

Oproti iPhone co máš ve výběru je určitě lepší. Samsung s10e za mě tam je baterka k ničemu.

Kolegyně ho má a o lepším foťáku bych se teda fakt hádala :lol:. Nemluvě o tom, jak moc pomalý android proti iOSu je, takže jen než ho odemkla a zaostřila, tak jí dítko třikrát prchlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 21:27

@yocheved já jsem právě na vazkach, zda jít do ios.
Láká mě si to zkusit, nicméně jsem člověk co denně poslouchá hudbu a už jednou jsem ztratila Bluetooth sluchátka, takze budu potřebovat redukci na 3.5jack a jsem hrozně zvyklá na widgety nebo jak se to píše. A taky používám pracovní Gmail a kalendář od Google - naše firma tam sdílí různé porady atd. Nevím jak moc dobře spolupracují iohony s Google sluzbami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
21.12.19 21:45
@pavlinka77 píše:
@yocheved já jsem právě na vazkach, zda jít do ios.
Láká mě si to zkusit, nicméně jsem člověk co denně poslouchá hudbu a už jednou jsem ztratila Bluetooth sluchátka, takze budu potřebovat redukci na 3.5jack a jsem hrozně zvyklá na widgety nebo jak se to píše. A taky používám pracovní Gmail a kalendář od Google - naše firma tam sdílí různé porady atd. Nevím jak moc dobře spolupracují iohony s Google sluzbami

Já vyměnila android za ios a windows za macos a uz nikdy jinak :mrgreen:. Skvělá výdrž, rychlost, jednoduchost. Můj přitel má pc dvakrát dražší než já a přesto mi furt bere mac, je prostě rychlejší a trvanlivější :mrgreen:. Jinak normálně je vše synchronní s googlem bez problémů, a dneska už jdou normálně bez problému nainstalovat i wordy, tabulky, power point.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
21.12.19 22:22

@yocheved

Jasně takže foťák na note 10 je horší jak iPhone 8 :lol: dobrej joke.

V případě, že by zakladatelka brala minimálně iPhone 11 tak Ok. Ale 8 fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
21.12.19 22:27
@Vosma29 píše:
@yocheved

Jasně takže foťák na note 10 je horší jak iPhone 8 :lol: dobrej joke.

V případě, že by zakladatelka brala minimálně iPhone 11 tak Ok. Ale 8 fakt ne.

Ne, ale iphone x je určitě po všech stránkách lepší :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama