Dobrý gynekolog a pediatr Vsetín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdipi
Kecalka 309 příspěvků 27.12.17 22:06
Dobrý gynekolog a pediatr Vsetín

Zdravím holky… Poradíte mi prosím dobrého gynekologa a dětského doktora? Ideálně aby brali nové pacienty. Stěhuju se na Vsetín a jsem v 7.měsíci, takže oba dr. potřebujeme nutně.. Děkuji :mavam:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Vsetín

Reakce:
Ivul87
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 27.12.17 22:33

Se synem chodím k MUDr. Gerlíkové a jsme spokojení, je tam i moc milá sestřička. Ordinaci má na Poliklinice.
Na gynekologii chodím k MUDr. Moukové, asi dobré. Jinak je myslím dost oblíbený doktor Janáček.

eluv
Echt Kelišová 7982 příspěvků 27.12.17 22:43

@zdipi doporučím gynekologa dr Petruzalova je úžasná a velice pečlivá. Bývá čtvrtky v gyneku akorat se tam dlouho čeká jinak ordinuje přímo v porodnici ja jezdila tam.Je i porodník. Dětského neporadím já dojíždim na Vsetín, ale za paní doktorkou bych jela i do Prahy ;)

zdipi
Kecalka 309 příspěvků 27.12.17 22:53

@Ivul87 děkuji.. dětskou zkusím jestli nás vezme.. mudr. Moukova už bohužel nové pacienty nebere…

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 27.12.17 22:54

@eluv Nevíte, jak to má vaše paní doktorka s příjmem nových pacientek?

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 27.12.17 22:56

@zdipi Tak to jsem nevěděla… Ona doktorka asi bude ok, jen mi trochu nesedí oobnostně. Nicméně k chlapovi se mi chodit nechce a byla jsem líná zjišťovat doktorky tady u nás :mrgreen:

zdipi
Kecalka 309 příspěvků 27.12.17 23:00

@Ivul87 k chlapovi jsem zatím taky ještě nechodila, asi bych radši doktorku, ale když jsem hledala na netu, tak mi to nenašlo skoro žádnou, samí chlapi :nevim:

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 27.12.17 23:03

No právě, ještě mě napadá, že teta chodí k doktorce ve Valmezu… Ale jestli budete přímo na Vs, tak zas jezdit by bylo otravné.

eluv
Echt Kelišová 7982 příspěvků 27.12.17 23:04

@Ivul87 já myslím že v Gyneku ještě bere. Akorát se tam čeká tak hodinu. Ja za Dr jezdím přímo do porodnice. Co vím tak je ještě dobrý Janáč a ten je myslím taky v porodnici.

sissi2
Stálice 73 příspěvků 31.03.18 17:56

Ahoj holky, rozhodně vřele doporučuji dr. Hlavenku ve Valašské Polance. Pokud hledáte osobní přístup, špičkovou péči a opravdu odborníka, tak neváhejte. Pan doktor ordinuje ve Vítkově a taky v Polance. Ordinace nejen, že má perfektní vybavení, tak má taky jedinečnou rodinnou atmosféru :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >