Pomůže mi homeopatie s potížemi v přechodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 13:44
Dobrý gynekolog - asi homeopatie

Dobrý den, jsem v přechodu a nesnáším ani žádné přírodní přípravky (čaj z červeného jetele, Femarelle), gynekolog mi předepsal Sérelys (výtažek z pylu, který má jak jsem pochopila zabraňovat oxidaci serotoninu), ale nesnáším ani ten, mám vždy velké deprese.
Mám teď opravdu velké návaly a nevím kam se obrátit. Tak jedině mě napadla homeopatie nebo čínská medicína. Nevěděl by někdo nějaký typ - dobrý gynekolog nebo gynekoložka, který by takhle mohl pomoci? Moc děkuji. L

Reakce:
Jedna babička
Závislačka 3984 příspěvků 14.09.18 15:04

Vychodni cechy mohu doporucit centrum cinske mediciny pri fn hk. osobni zkusenost nemam ch ali kolegyne. homeopatika ja beru foliculinum ale to jsem se spojila s lekarkou pres svet homeopatie elektronicky. jeste kapu kapky od gresika klimakterium me pomohly. slozeni je medunka salvej jetel a chmel.

Popelka12
Kecalka 481 příspěvků 17.09.18 08:49

Já s gynekologií asi neporadím, jen mohu říct zkušenost mojí maminky na potíže v přechodu, kdy ji hrozila až operace - tedy tohle ji navrhoval první lékař. Druhý, který tam byl za zástup, řekl, že se nejdříve musí najít příčina všech těch problémů - jasně, první příčina jsou rozházené hormony, jak se většina žen domnívá. Ale jde o druhotné věci, které lidé nevidí (nebo je berou na lehkou váhu) a lékaři je vidět nechtějí (nechci se nikoho dotknout, ale byznys je byznys) - stres, životní styl apod… Stres byla prvotní příčina u mé maminky (řešila tehdy úmrtí v rodině, zařizovala pohřeb, do toho problémy s dědictvím… ) a byť má maminka na nic přírodního nevěří a „cpe“ do sebe léky hlava nehlava, po poradě s lékařem zkusila dát na mou radu a zkušenosti a pokusit se to vyřešit přírodně - více bych to kvůli osobním informacích nechtěla veřejně rozvádět - jistě chápete. Můžete napsat sz, snad maminka dovolí svěřit se s více informacemi. :)

samá práce
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 17.09.18 08:52

S tím pomáhá půl flašky vodky denně. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 10:51
Rady - potíže při menopuze

Dobrý den, prosím napište mi kdyžtak, co pomohlo vaší mamince na můj *****

Moc díky :) L

edit admin: smazán email

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >