Dobrý gynekolog na Praze 13 a okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 13.12.16 20:28
Dobrý gynekolog na Praze 13 a okolí?

Otázka již v názvu. Po dnešní návštěvě toho svého, kdy mi cpal HA horem dolem a rozhovor zakončil slovy " pokud do té doby zas neotehotnite, tak za rok" už k němu proste moc nechci. Spis mi jde i o to, abych u nej každou návštěvu nemusela platit. Jsem VZP. Dík.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 20:55

Chodila jsem k Ptackovi do Medivy, ale mela jsem nejaka ALE, takze jsem presla, nicmene neni spatny a vetsina holek od nas jej doporucuje a ted jezdim na Smichov, coz je metrem deset minut, gynekologie Gynia.cz, Mudr. Horakova s manzelem. Uzasny pristup :srdce:

Ornwen
Závislačka 4554 příspěvků 13.12.16 21:17

@Catmum Taky chodím do Medivy. Já teda k Turkové, mně vyhovuje, ale chápu, že nemusí sednout každému. Je taková svá :-)
Ptáček je prý dobrý, ale má děsně plno. A na mě je moc „mimískový“ (nevim, jak to popsat, ale mně vadí už je časté používání zdrobnělin a tak, k čemuž on má sklon. Už jsem u něj párkrát byla)
Platí se tuším 600 za rok (netěhotná)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >