Dobrý gynekolog na Praze 13 a okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 13.12.16 20:28
Dobrý gynekolog na Praze 13 a okolí?

Otázka již v názvu. Po dnešní návštěvě toho svého, kdy mi cpal HA horem dolem a rozhovor zakončil slovy " pokud do té doby zas neotehotnite, tak za rok" už k němu proste moc nechci. Spis mi jde i o to, abych u nej každou návštěvu nemusela platit. Jsem VZP. Dík.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 20:55

Chodila jsem k Ptackovi do Medivy, ale mela jsem nejaka ALE, takze jsem presla, nicmene neni spatny a vetsina holek od nas jej doporucuje a ted jezdim na Smichov, coz je metrem deset minut, gynekologie Gynia.cz, Mudr. Horakova s manzelem. Uzasny pristup :srdce:

Ornwen
Závislačka 4899 příspěvků 13.12.16 21:17

@Catmum Taky chodím do Medivy. Já teda k Turkové, mně vyhovuje, ale chápu, že nemusí sednout každému. Je taková svá :-)
Ptáček je prý dobrý, ale má děsně plno. A na mě je moc „mimískový“ (nevim, jak to popsat, ale mně vadí už je časté používání zdrobnělin a tak, k čemuž on má sklon. Už jsem u něj párkrát byla)
Platí se tuším 600 za rok (netěhotná)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >