Dobrý gynekolog - Pardubice, Hradec - poradíte?

1758
4.8.15 13:06

Dobrý gynekolog - Pardubice, Hradec...poradíte?

Ahoj holky z Pardubicka a okolí…nemáte nějaký typ na dobrého gynekologa, který nám pomůž k díěti? Před třemi lety jsem byla na revizi z důvodu těžkého postižení dítěte…loni jsem svému doktorovi řekla, že už jsou to dva roky a pořád nic…mezitím jsm vrazila X desítek (ano opravdu desítek) tisíc do všech těch vitamínů, podpůrných prostřdků atd…nakonec s mi uráčil udělat odběry a zjistili mi zvýšný prolaktin a hypofci štítky…léky ten prolaktin srovnali, al s dávkováním euthyroxu mi furt čarujou :cert: :cert: a dítě taky nikde…jsem od ústí nad orlicí…a chodím k mudr pernicovy…který je sice dobrý diagnostik, ale jak se po něm něco chce, je to horší. Známá mi doporučila primář tichého z pardubic, ale tam mi právě ted řekli, že nový pacientky nenabíraj…jsem rozhodnutá navštívit příští rok CAR, když se nebude stále nic dít…ale potřebuji lepšího doktora, který by mě na to připravil…nebo by CAR díky němu nemusel být ani potřeba… :( díky za každý tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

LKL
1095
4.8.15 13:17

Zkuste mudr veselou z pardubic - www.vesela.info - je s ni rozumna rec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8571
4.8.15 13:19

Ja jsem sice CAR nepotrebovala, ale nasla jsem si gynekolozku primo v CAR Arleta Kostelec nad Orlici ;) Pristup uzasny, vybaveni skvele, a normalne tam brali ;) Mam dve deti prirozene, a vsechna vysetreni v tehotenstvi normalne tam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.15 13:34

Ahoj, já ti doporučuji přečíst si knížku: „Proč k nám miminko nechce“ od Wahlgrenis. Případně se u ní stavit na jednu konzultaci. Pomohla k miminku i několika, dle doktorů a vyšetření, „neplodnym“ párům, kteří se snažili i 13 let a najednou to šlo. :palec: Držím prakticky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1758
4.8.15 13:34

Dekuji vam :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 14:03

Ahoj, já jsem momentáně spokojená u pana primáře Galáta na klinice G-med. Za registraci se sice platí 500,–, ale přístup pana doktora i personálu je pečlivý a vstřícný. K MUDr. Tichému jsem chodila asi rok, když můj předchozí lékař odešel do důchodu. Pan doktor není přílíš empatický a navíc jsme měla podle něj opakovaně nález na čípku, v obou případech s ročním odstupem následovala biopsie s negativním výsledkem, která byla vyhodnocena jako zbytečná. Snažení o dítě mi nedoporučoval, dokud se nevyřeší domnělý problém… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
4.8.15 14:16

Já osobně chodím v Pardubicích k MUDr. Peršínovi http://www.gynpce.cz/
Jsem s ním spokojená, ale je to možná tím, že jsem 2× plánovaně otěhotněla (a zdárně porodila) a nikdy neměla vážné problémy. Je sice trochu odměřený, ale mě to vyhovuje, nemám ráda u doktorů, když neřeknou jasně o co jde a všelijak to zaobalují. Je pečlivý, na všechna vyšetření jsem chodila k němu a spolupracuje i se Sanus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
4.8.15 14:18

Tak ja k vesele chodila a odešla. Prijde mi, ze to dost flaka… A jsem zdravotnik.. Chválu jsem slyšela na MUDr persina v pce.. Od několika lidi.. Hlavne co se tyce sledování v těhotenství a poctivosti.. Na veselou jsem tehda i hledala zkusenosti lidi jestli jen nejsem precitlivela a hodně lidi to videlo stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama