Dobrý gynekolog Praha 1, 2, 3, 10

320
23.6.21 19:35

Dobrý gynekolog Praha 1, 2, 3, 10

Nemyslím, že by můj gynekolog byl vyloženě špatný, ale štve mě, že platím ty nechvalně známé nelegální poplatky za nic a když jednou za rok napíšu mail, tak ani po telefonické urgenci (po týdnu!) neodpoví. K tomu také asi klasika: dlouhé čekání + občasné vnucování předražených produktů.

Neznáte, prosím, někoho, kdo by byl především dobrý lékař/lékařka a pokud možno netrpěl těmito neduhy? Jsem ochotna platit (nebo čekat), ale musím za to vidět nějaký zájem či konkrétní benefity. Jo a aby to nebyl nějaký prasák s oplzlými narážkami, takové taky znám… Nejlépe Praha 1, 2, 3 nebo 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
321
23.6.21 19:57

Pokud si chces v Praze priplatit a byt spokojena, tak soukroma ordinace GynPrag v Platnerske. Zejmena dr. Hanulikova. Jen to neni na pojistovnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
23.6.21 20:29

Taky by mě zajímalo, prostě mě nepříjde 500 ročně ok a ještě k tomu, když potřebuju jenom preventivku 2× v roce a k tomu 4× do roka erecept na zavolání. Toto mají i ordinace v malých městech a bez zbytečných poplatků. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
23.6.21 20:44

@dreamis Tak kdyby mi šlo o preventivku a erecepty, tak bych do toho malého města i třeba dojížděla, ale zas bych tam něco řešit občas potřebovala, takže by mi 500 nepřišlo tak zlý (platím teď víc), pokud by to nebylo za recepční, se kterou by se člověk raději nikdy nesetkal (dost nepříjemná) a dál nevím za co…
@JednaPrazacka Na druhou stranu jako samoplátce bych to nechtěla. Smlouvu s VZP by mít měl/a.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
23.6.21 21:57
@Lucynka_v píše:
@dreamis Tak kdyby mi šlo o preventivku a erecepty, tak bych do toho malého města i třeba dojížděla, ale zas bych tam něco řešit občas potřebovala, takže by mi 500 nepřišlo tak zlý (platím teď víc), pokud by to nebylo za recepční, se kterou by se člověk raději nikdy nesetkal (dost nepříjemná) a dál nevím za co…
@JednaPrazacka Na druhou stranu jako samoplátce bych to nechtěla. Smlouvu s VZP by mít měl/a.

No me se tedy blbe hledalo…aby byly dobry reference, ne zbytecnej poplatek a na pojistovnu. Protoze vzhledem ke covid situaci jsem tedy na osetreni v Gynpragu jako samoplatce v tehotenstvi moc nemela kapacitu. Ja presla nakonec do Snemovni (Gyncare), tam je to na pojistovnu, ale taky se plati rocni poplatek. Mne to tam vyhovuje, protoze to mam blizko, skoro nikdy se tam neceka, za me je to v pohode, ale videla jsem i recenze, ze je to zas moc rychly a malo klaboseni :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4063
16.7.21 07:08

V Praze asi jen s poplatky :,(. Co gynfem? To je ale vlastně Praha 10 nebo 5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
16.7.21 07:35

@edding400 Děkuji. Adresa je dobrá. Máte zkušenosti s konkrétním lékařem? A kolik se platí? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat