Reklama

Dobrý gynekolog Praha 10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 16:03
Dobrý gynekolog Praha 10

Ahoj holky, zjistila jsem, že jsem těhotná a potřebovala bych sehnat nějakého gyndaře na Praze 10, nyní ho mám v místě trvalého bydliště a to je dost daleko. Poraďte někoho s kým jste opravdu spokojeni, kdo má nějakou empatii, kdo není morous a je zároveň pečlivý.

Děkuju moc :mavam:

Reklama

Reakce:

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 22.02.17 16:18

Sice ne Praha 10 - ale skoro :-D Mudr. Hourová. Bydlím na Praze 10 a taky k ní chodím ;-) Nevím ale jestli přijímá nový pacientky…

Bývá v Sama doma - tak jí můžeš i vidět, jaká je ;-)…ale záleží, kde na Praze 10 bydlíš - ne odevšad to bdue blízko. Od nás jo - jen přes kopec ;-) :mavam:

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 22.02.17 16:33

V Hostivaři MUDr. Sadílek, špičková těhotenská péče :palec:

zaslouzilamamka
Kecalka 154 příspěvků 22.02.17 17:01

Gynkrup dr. Krupsa je na Chmelove

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:32
@Petrušačka píše:
Sice ne Praha 10 - ale skoro :-D Mudr. Hourová. Bydlím na Praze 10 a taky k ní chodím ;-) Nevím ale jestli přijímá nový pacientky…Bývá v Sama doma - tak jí můžeš i vidět, jaká je ;-)…ale záleží, kde na Praze 10 bydlíš - ne odevšad to bdue blízko. Od nás jo - jen přes kopec ;-) :mavam:

A kdepak přesně je? :) koukám na recenze a vypadá to slibně… moc děkuji :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:34
@Petrušačka píše:
Sice ne Praha 10 - ale skoro :-D Mudr. Hourová. Bydlím na Praze 10 a taky k ní chodím ;-) Nevím ale jestli přijímá nový pacientky…Bývá v Sama doma - tak jí můžeš i vidět, jaká je ;-)…ale záleží, kde na Praze 10 bydlíš - ne odevšad to bdue blízko. Od nás jo - jen přes kopec ;-) :mavam:

A můžu poprosit kontakt? :-) Děkuju :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:37
@Kattynka000 píše:
V Hostivaři MUDr. Sadílek, špičková těhotenská péče :palec:

A pan doktor vypadá taky výborně :mrgreen: a koukám, že i nabírá, děkuju moc za tip, už jsem ze všech těch recenzí byla docela zoufalá.

Shari81
Kelišová 5995 příspěvků 2 inzeráty 22.02.17 19:37
@zaslouzilamamka píše:

též můžu doporučit tohoto lékaře :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:39
@Kattynka000 píše:
V Hostivaři MUDr. Sadílek, špičková těhotenská péče :palec:

Můžu se ještě zeptat… pan doktor je vyloženě soukromník, že se tam hodně platí, nebo jak to funguje? Opravdu nemám moc zkušenosti. Díky za odpověď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:49
@Shari81 píše:
též můžu doporučit tohoto lékaře :palec:

MUDr. MArek Krupša? Je to on?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:54
@zaslouzilamamka píše:

Můžu se ještě zeptat jestli bere nové pacienty? :think:

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 23.02.17 13:01
@Anonymní píše:
Můžu se ještě zeptat… pan doktor je vyloženě soukromník, že se tam hodně platí, nebo jak to funguje? Opravdu nemám moc zkušenosti. Díky za odpověď.

Nemusíš platit nic, ale má i těhotenskou péči za 3000,–, doporučuji si ji zaplatit, já ji měla a pokaždé mi nahrál na USB video a fotky z UTZ, měla jsem nadstandartní vyšetření, které by se jinak platili, levnější 4D UTZ, pokud ho chceš apod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama