Reklama

Dobrý gynekolog v Praze, který bere nové pacientky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 13.02.17 13:56
Dobrý gynekolog v Praze, který bere nové pacientky

Ahoj, jak je patrné z názvu diskuze… už jsem projela několik diskuzí, ale žádný z gynekologů, který na tom byl v hodnocení velmi dobře, bohužel nepřijímá. Nemáte nějaké tipy? Případné roční poplatky neřeším, ale aby měl smlouvu s VZP.

Reklama

Reakce:

rom.k
Kecalka 141 příspěvků 3 inzeráty 13.02.17 14:07

Já jsem spokojena v Gyncentru na Hloubětíně s doktorkou Leou Machánekovou :mavam:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 13.02.17 14:09

http://www.gona.in/ doporučuji. Na Stodůlkách berou pořád nové pacientky. Neplatí se nic, jen zrcadla - 50 Kč.

EDIT: Nové pacientky berou i na Praze 3 a Praze 4.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 13.02.17 14:22

Zatím moc děkuji, mrknu na to… jinak bych upřednostnila eventuelně někoho v centru :-)

Janacek
Povídálka 18 příspěvků 13.02.17 14:45

Ahoj, mohu doporučit Mudr. Antonín Kaprál, web na googlu. Hodně štěstí.

Bara04
Kecalka 201 příspěvků 13.02.17 14:52

@Janacek
jo tam jsem byla taky spokojena

Zdeni86
Kecalka 217 příspěvků 13.02.17 15:47

Ja chodim k dr. Horakovi, webovky Remedis. Praha 4. Jsem moc spokojena. Na strankach ma, ze nove pacientky bere.

selia
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 9 inzerátů 13.02.17 16:12

Dr. Strunová v gynprofi, je to kousek od I. P. Pavlova

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 13.02.17 16:51

Můžu jedině doporučit, chodím k němu již několik let a díky jeho péči mám tříletou dceru a nyní čekáme druhátko :-) http://gynkrup.cz/

KatieIsabellaSimek
Povídálka 22 příspěvků 15.02.17 09:47

Za mě rozhodně MUDr. Eva Kettnerová, Praha 5, ženské domovy. Je strašně milá, pečlivá a profesionální. Za prohlídku zaplatíte sice 200kč a v čekárně si počkáte, ale to se dá skousnout protože je opravdu supr. Kdybych se neodstěhovala byla bych tam pořád.

Malto
Kecalka 461 příspěvků 15.02.17 13:51

V Jindřišské ulici, Praha 1. MUDr. Konstantin Inkov-je moc fajn.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.17 07:09

Vracím se k dotazu - konkrétně prosím chodíte někdo v Praze do Gony? Je tam nějaká fajn doktorka? děkuji

kajisv
Nováček 1 příspěvek 14.11.17 13:15
Mudr. Konstantin Inkov

Máte nějaké zkušenosti? A co poplatky, jaké jsou? Děkuji 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama