Dobrý gynekolog/gynekoložka v Ostravě Porubě?

147
3.6.16 17:17

Dobrý gynekolog/gynekoložka v Ostravě Porubě?

Zdravím holky, prosím sháním gynekologa, nebo gynekoložku co příjímá pacienty…přestěhovali jsem se do Ostravy Poruby a jelikož jsem zjistila že jsem těhotná a gyndu mám v jiném městě…tak jsem se chtěla poradit…předem děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

699
3.6.16 17:37

Zden Kuras, já já já přešla a jsem spokojená, ordinuje v Silesia Medical

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1997
3.6.16 17:37

Ahoj, já osobně můžu doporučit Silesia Medical a pan doktor Zdeněk Kuras. Jen nevím jestli ještě přijímá, ale u něj to stojí za optání. Je hodný, milý, vstřícný, příjemný.

http://www.silesiamedical.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
3.6.16 17:44

@Petkaelik @Štěpánka88 holky děkuji…zkusím :-) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
3.6.16 18:28

Přidávám se, doktor Kuras :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
3.6.16 18:29

@Štěpánka88 Jo, ještě berou nové pacientky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
4.6.16 15:59

Holky děkuji…zkusím to tam :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
4.6.16 16:08

Dr. hynek kudelka gynet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
10.12.16 15:22

Ahoj holky, obnovuji diskuzi. Hledám nového gynokologa v Ostravě (nejlépe Porubě). Doposud jsem chodila k právě zmiňovanému Kurasovi a svým způsobem jsem s ním byla velmi spokojená, je odborník to bez pochyby. Ale u druhého těhotenství si přeju trochu jiný přístup: „aleternativnější“. Před Kurasem bych si ani nemohla dovolit vyslovit domácí porod (pouze zvažuju:-)) a nechci pokaždé ultrazvuk a tak… Možná je to jen o komunikaci a nejsem dostatečně asetivní. Nicméně, pokud byste mi některé doporučila nějakou doktroku, která je oteřvená i přirozenějším přístupům, budu ráda. Víte někdo o někom?
Díky moc! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
10.12.16 15:58

Já jsem u Kurase už druhé těhotenství a myslím, že když řekneš co si přeješ a nepřeješ, tak ti vyjde 100% vstříc. Taky jsem odmítla nějaké vyšetření, neměla jsem žádné vyšetření navíc a sem tam mám k něčemu připomínky (prostě některé věci neřeším, nejsou pro mě důležitá) a naprosto v pohodě. O tom, že se chystáš rodit doma přece vědět nemusí, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama