Dobrý hematolog přes poruchy srážlivosti krve - Praha

24.6.21 15:51

Dobrý hematolog přes poruchy srážlivosti krve Praha

Dobrý den, je mi 24, prodělala jsem hlubokou žilní trombozu. Jsem zároveň homozygot v mthfr genu. Moje současná hematolozka a cevarka neplanuji celoživotní redeni. Internistka z mého okolí mi ho zas doporučuje. Já jsem též pro slabé ředeni. Není tu někdo s podobným problémem, kdo by mi poradil hematologa, ideálně z Prahy, který se timhle zabývá? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.6.21 16:17

Ja byla moc spokojená s hematologem na Homolce. Dr. Balazs. Neuveritelne empaticky, hodne si popovída i pri odběru anamnezy, erudovany (provedl me 2 těhotenstvími) a jeste jako bonus i vtipálek. Myslim si o něm, ze je to moc chytrý pan a jeho rad jsem se držela a pomohl mi. Nevím jak s cekacimi dobami u něj, ja tenkrát v nemocnici pracovala, tak mi vycházel dost vstříc…jo a ještě, jsem taky mthfr homozygot, jen bez trombotickych příhod.
Prosím nechat anonym…

• Citovat
  • Nahlásit
24.6.21 16:33
@Anonymní píše:
Ja byla moc spokojená s hematologem na Homolce. Dr. Balazs. Neuveritelne empaticky, hodne si popovída i pri odběru anamnezy, erudovany (provedl me 2 těhotenstvími) a jeste jako bonus i vtipálek. Myslim si o něm, ze je to moc chytrý pan a jeho rad jsem se držela a pomohl mi. Nevím jak s cekacimi dobami u něj, ja tenkrát v nemocnici pracovala, tak mi vycházel dost vstříc…jo a ještě, jsem taky mthfr homozygot, jen bez trombotickych příhod.
Prosím nechat anonym…

A při těhotenství jste byla redena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 18:47

@Kristyna.Cerna ano. Mela jsem si začít píchat clexan v okamžiku pozitivního testu. Pak podle aktuálních odběru, podle hodnot koagulačních faktorů mi davky mirne navyšoval. pichala jsem si do konce šestinedělí u obou deti.

• Citovat
  • Nahlásit
24.6.21 19:00
@Anonymní píše:
@Kristyna.Cerna ano. Mela jsem si začít píchat clexan v okamžiku pozitivního testu. Pak podle aktuálních odběru, podle hodnot koagulačních faktorů mi davky mirne navyšoval. pichala jsem si do konce šestinedělí u obou deti.

Ano, tak by to přesně má být. Moje doktorka říkala, že ani po tromboze to není na ředeni při těhotenství. Fakt příšerný. Bala bych se. Napsala jsem tomu Balazsovi, snad bere další pacienty. Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 19:37

@Kristyna.Cerna chapu te, taky bych se bála. Mam kamarádku která má co ja plus mela taky trombozu a jeji hematolog ji take daval clexan. Tak mi prijde divne, ze tobe nechce dávat nic. Každopádně držím palce, ať tě Dr. Balazs vezme :) bude se ti líbit jeho přístup i on :)

• Citovat
  • Nahlásit
321
24.6.21 21:15

Tady doporucuju Homolku a MUDr. Balasze, je fakt super :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie