Reklama

Dobrý horor nebo komedie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 28.12.16 08:42
Dobrý horor nebo komedie?

Ahoj! :)

Koukala jsem že tu nějaké diskuze na toto téma byly ale docela dlouho staré, takže filmy co tam byly uváděné, tak už jsem všechny viděla :lol:

V poslední době mám problém najít dobrý film.
Hodně čučím na trailery, zjišťuju názory a hodnocení na čsfd apod. Většinou to dopade tak, že trailer je super, ale film mně pak zklamal apod.

Navíc já osobně mám raději filmy v AJ s českýma titulkama, ale polovička to má naopak :-D Takže některé novinky vidím sama, nebo si počkáme spolu na dabing.

Momentálně mám stažený Les sebevrahů, tak uvidíme :-D

Každopádně mně zajímá, jestli některá/ý z vás viděl hodně kvalitní a zajímavý film(žánr komedie nebo horor)…

Já jsem se ze zoufalosti koukala včera na Mlhu a Znamení a to jsem oba viděla tak 15× :-D :pocitac:

Děkuji za reakce. :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 28.12.16 09:38

Já jsem naposledy koukala na Očistu… Les sebevrahů jsem viděla, ale jo, lekačka celkem dobrá, ale žádný „nový“ nápad…

Kattii
Kecalka 450 příspěvků 28.12.16 09:42

Mě teda les sebevrahů moc nezaujal :nevim: Ono je těžké sehnat dobrý horor. Napíšu malý seznam, které máme rádi:

• Sinister (rok 2012)
  • Šestý smysl
  • Ti druzí
  • V zajetí démonů 1 i 2
  • Světová válka Z
  • Záhada Blair Witch
  • Nezvratný osud 1 a 2
  • Shutter (rok 2004)
  • Mechanik

Komedie moc nemusím, ale děsně se nasměju u Grandhotel Budapešť.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 28.12.16 09:44

@Xiraxinek Tak Očistu 1,2 jsem viděla - jednička byla bezkonkurečný.. Možná mně proto zklamala i dvojka :/ Z toho důvodu mám celkem rozporuplné pocty z Volebního roku - trailer vypadá super, ale… :-D Možná na to ale mrknu. Díky za nápad :pankac:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 28.12.16 09:47
@lavazza2 píše:
@Xiraxinek Tak Očistu 1,2 jsem viděla - jednička byla bezkonkurečný.. Možná mně proto zklamala i dvojka :/ Z toho důvodu mám celkem rozporuplné pocty z Volebního roku - trailer vypadá super, ale… :-D Možná na to ale mrknu. Díky za nápad :pankac:

Volební rok je dobrej… Dvojka taky nic moc, ale jednička a trojka super…

@Kattii Ti druzí naprosto miluju…

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 28.12.16 09:48

@Kattii Těžko říct, sto lidí sto chutí… Moje mamka byla z toho Lesu úplně nadšená (jenže ona je nadšená snad ze všeho :D) Filmy co uvádíš jsem viděla všechny (ale děkuju za ten seznam) :zed: :,(

@Xiraxinek @Kattii Jenom se zmíním, o svátcích jsem si dala „maraton“ filmu Insidious (1,2,3) Za mně TOP! :-D

http://www.csfd.cz/…ous/prehled/

Ale taky už to vidím po několikáté a trojka se klasicky jedničce nemůže stoprocentně rovnat.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 28.12.16 09:52

@Kattii Po Sinistru 1 jsem málem neusla :-D  :palec:

Lekninka91
Extra třída :D 10214 příspěvků 28.12.16 09:56

@lavazza2 my jsme naposled z hororů viděli Zhasni a zemřeš. To jsem se teda pak bála jít na záchod :-D A to mě jen tak něco nebere, ale možná je to těhotenstvím :-D Jinak strašně milujeme tuhle parodii http://www.csfd.cz/…zlo/prehled/

Kattii
Kecalka 450 příspěvků 28.12.16 09:59

A co Smrt ve tmě? Ten byl taky docela dobrý

Kattii
Kecalka 450 příspěvků 28.12.16 10:00

@lavazza2 Sinister můžu vidět milionkrát a vždycky se bojím :-D

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 28.12.16 10:03
@Lekninka91 píše:
@lavazza2 my jsme naposled z hororů viděli Zhasni a zemřeš. To jsem se teda pak bála jít na záchod :-D A to mě jen tak něco nebere, ale možná je to těhotenstvím :-D Jinak strašně milujeme tuhle parodii http://www.csfd.cz/…zlo/prehled/

Zhasni a zemřeš jsem ještě neviděla, díky za doporůčo, už vím, co budu dělat na Silvestra :D :D

@lavazza2 Insidious je super, hlavně jednička teda :potlesk:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 28.12.16 10:05

@Lekninka91 Jooo. Já nechávala pak všude rozvíceno a když jsem se sprchovovala po tom filmu a můj chlap mi schválně zhasnul tajně světlo v koupelně, tak ten můj jekot museli slyšet i sousedi :-D Sem myslela že ho za to zabiju. 8o :mrgreen:

Teď jsem koukala na trailer a jakože dobrý :-D jdu stahovat :hug:

Příspěvek upraven 28.12.16 v 10:10

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 28.12.16 10:07

@Kattii Děkuju, to je ten film co mně zaujal a zapoměla jsem ho stáhnout :-D Viděla ho i ségra s chlapem i moje mamča a chválí to obě. :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 28.12.16 10:09

Jo a chci se zeptat, mám v notebooku už asi dva týdny stáhnutý horor The Boy.. Neviděla některá? http://www.csfd.cz/…boy/prehled/

Jenom mně tam dost štve že tam hraje jednu z hlavních rolí „Maggie“ z Živých Mrtvých :-D

Lekninka91
Extra třída :D 10214 příspěvků 28.12.16 10:10

@lavazza2 To jsou hodně blbý srandy, to nesnáším :? My jak máme nakoukaných milion filmů, jako třeba Pach krve a tak, o těch lesních úchylných křovácích, tak když jsme jednou jeli ke tchánům, mlha, přítmí, serpentiny v lesích, před náma auto, který záhadně zmizelo :-D No měla jsem co dělat, abych se neposrala a manžel mi ještě s úsměvem ty všechny filmy připomínal :-D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama