Dobrý neurolog a hematolog pro dospělé v Praze či kdekoli v ČR

26
5.3.21 00:48

Dobrý neurolog a hematolog pro dospělé v Praze či kdekoli v ČR

Ahoj,
hledám dobrého neurologa pro dospělé ideálně v Praze, ale za dobrým lékařem dojedu ráda kamkoliv. Současný neurolog už si se mnou neví rady (dlouhodobé bolesti nohou, rukou, brnění atd.).
Prosím, hledám lékaře, který není arogantní, má zájem o pacienta a snaží se hledat řešení problémů. Budu ráda za doporučení a vaše zkušenosti.

Nově se mi objevila chudokrevnost a hledám dobrého hematologa. Doporučena byla hematologie na VFN na Karláku, neznáte tan některého lékaře konkrétně?

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1463
5.3.21 01:56

Ahoj, dobry neurolog je v Revoluční v Praze, je tam přímo neurologie - https://www.klinneuro.cz/…ucni-19.html
všichni jsou tam fajn, chodí tam mamka i táta a moc pomohli.

Co se týká hematologa, já znám hematologii v IKEMu, konkrétně primářku Malíkovou a za sebe velmi doporučuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23313
5.3.21 07:22

A na anemii je potreba hematolog? To by snad mohl zvladnout i internista nebo praktik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
5.3.21 07:29

Mudr. Dan Ludvik, neurolog https://neurologienusle.webnode.cz/.. najdi si na nej i recenze, je machr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36649
5.3.21 07:34

@stajaznam jen jestli jsi ochotna akceptovat fakt, ze tvoje potize jsou dost mozna psychicke nebo ze potrebujes predevsim zmenu zivotniho stylu, pravidelne cviceni atd… V tom je casto kamen urazu u dlouhodobych bolesti a brnenicek. Tyhle potize malokdy jsou vylecit tim, ze by na pacientovi nekdo neco provedl a ono by mu pak bylo lepe. Pacient musi sam - a ono to casto neni prijemne. A mnozstvi provedenych vysetreni ani jejich opakovani nebyva pacientovi ku prospechu a neni znamkou kvality lekarske pece.
Kdyz mi posles do SZ zpravy, kouknu se na ne, jestli vubec potrebujes nekoho dalsiho hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68450
5.3.21 07:37

S nové zajištěnou anemii tě ve vfn vykopnou na nižší pracoviště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
5.3.21 08:45

@stajaznam já tam chodím k dr. Kudrnové, ale s jinou diagnózou, možná to mají nejak rozdělené podle specializací. Je dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
5.3.21 09:14

V Praze doporucuju na Homolce pani Padourovou, skvela neurolozka, ale budes cekat dlouho na termin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
5.3.21 12:13

@Kacatko1986
@JednaPrazacka
@kacz
@AliBaba40
Děkuji moc za informace:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
5.3.21 12:14

@Lama Lama To je možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
5.3.21 12:26

@Pudloslava Ahoj, děkuji za reakci. Mám komplexnější problémy, které jsem zde nerozváděla, ani jejich vznik. Pravidelně rehabilituji a cvičím, jelikož to můj stav vyžaduje. Zdravou stravu mám až dost:-) Do počátku problémů jsem byla aktivní až až, k lékařům jsem chodila minimálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68450
5.3.21 12:31

@stajaznam Kudrnovou si taky vyškrtni, tak anemie nedělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu