Dobrý neurolog v Ostravě, doporučte

2130
19.7.13 10:30

dobrý neurolog v Ostravě doporučte

Poradte dobrého neurologa ktery bere z Ostravy a neni až tak dlouha čekaci doba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6787
19.7.13 10:34

Pro dítě nebo dospělého?

pro dítě super MUDr. Tomšíčková Marie http://www.dl-diagnostickehocentra.cz/…Ostrava.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2130
19.7.13 10:35

Pro dospěleho děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
19.7.13 10:44

Dr. Tomšíčková bere i dospěláky, je super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
28.7.15 18:26

Pečlivý neurolog z Ostravy

Ahoj holky,
píšu sem, protože si nevím rady se svou doktorkou. Mám celkem vzácné neurologické onemocnění, které zatím léčím na specializovaném pracovišti v Ostravě, které se věnuje pouze mé nemoci. Nevím, jestli je to úplně výhra, protože když jsem byla ještě na dětské neurologii, měla jsem pana Staňka (moc doporučuji), který se staral o různě nemocné pacienty. Byl velmi pečlivý, vždy mě zkoumal, jestli udělám dřepy, a několik dalších podobných testů a vždy dělal krevní obraz. Díky lékům trpím nedostatkem draslíku.
Potom jsem už musela přejít na dospělé, tak jsme šli na specializované pracoviště přímo pro tuto nemoc. Paní doktorka je velmi odměřená (ale to by tak nevadilo), testy mi žádné nedělá, za celou dobu (6 let) mi udělala pouze 1 krevní rozbor po mé výslovné prosbě. Poslední kapkou pro mě bylo, když jsem si chtěla nechat napsat lázně, na které mám nárok a div mě nepropíchla pohledem. Se svou nemocí nemohu horké koupele nebo třeba masáž lávovými kameny (prostě cokoli horké), ale dnešní lázně už nejsou jen o tomhle. Existují rehabilitace, které pacientům s mou nemocí hodně pomáhají, ale málokdo je nepíše, je prostě jednodušší a levnější napsat jen prášky.
Snažím se teď zoufale najít dobrého neurologa, který je opravdu pečlivý. To bohužel poznáte, až když se stane něco vážnějšího. Nad vším jsem přemýšlela a došlo mi, že kdysi pod péčí pana Staňka jsem mohla v klidu chodit na 8 km tůry, dnes funím i po cestě do obchodu. Dle paní doktorky jsem na tom dobře (vzhledem k ostatním), ale když vím, že je možné, abych žila jako zdravá, jako kdysi, tak proč se s tím smiřovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama