Dobrý ortoped - úraz ramene

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kulišanda
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 20.05.19 16:12
Dobrý ortoped - úraz ramene

Ahoj holky, poradíte někdo dobrého ortopeda? Praha, střední čechy…Měla jsem v prosinci vykloubené rameno, mám stále omezenou hybnost, všechny vyšetření se hrozně táhnou, po rehabce, která nepomohla mi napsali MR, objednání za 2 měsíce…Konečně mám výsledky, na nějsem čekala dalších 14 dní…na ní mám nějaký větší nález, ale místní mudr (Benešov) mi napsal další rehabky a pak možná operace. Ráda bych to konzultovala i s nějakým jiným, ideálně odbrník přímo na ramena. Mám doporučení na mudr. Puchmeltra, ale volno má na konci července…Nějaké další doporučení? Moc děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 16:18

@Kulišanda Omlouvám se za anonym, ale jedná se o zdravotní stav dcery.
Před necelým rokem si vykloubila loket, RHB řešíme v Centru pohybové medicíny u Mudr. Freje. Dost se tam doplácí, ale zase se skoro nečeká, termín na MR jsme dostaly během 14 dnů.

Jencus
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 20.05.19 16:26

@Kulišanda
Ahoj, za mě nemocnice Malvazinky v Praze, ramena dělají super :mrgreen:

Bethuska
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 20.05.19 16:30

Za sebe a svoji rodinu můžu doporučit Dr. Stehlík z http://citymed.xf.cz/ortopedie.html
Mě vysekal ze všech úrazů, mojí mamce dělal totálku kolenního kloubu, doporučila jsem k němu kolegu z práce s komplikovanou zlomeninou ramene po úrazu na kole. Operační výkony provádí v Motole. A je navíc moc milý :)

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 20.05.19 17:06

Škoda, že nejsi z Brna, to bych ti poradila.

Váš příspěvek
Reklama