Reklama

Dobrý pediatr Brno Bohunice/Starý Liskovec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cilly
Generální žvanilka 22004 příspěvků 12.03.18 18:48
Dobrý pediatr Brno Bohunice/Starý Liskovec

Hezky večer, kam chodíte s dětmi k pediatrovi v Brně Bohunicích nebo Starém Liskovci? Kde jste spokojeni? Děkuji za doporučení. :kytka:

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 12.03.18 20:03

Ahoj, my chodíme k Ottové na ul. Kosmonautů (Starý Lískovec). Spokojená v podstatě jsem, najdou se věci, které mi vadí, ale celkově si není na co stěžovat.

MarkeTha77
Stálice 83 příspěvků 12.03.18 20:15

Prosím moc všechny maminky o reference, protože sama půjdu mimoše registrovat taky :) ;)

cilly
Generální žvanilka 22004 příspěvků 13.03.18 08:15
@chaela píše:
Ahoj, my chodíme k Ottové na ul. Kosmonautů (Starý Lískovec). Spokojená v podstatě jsem, najdou se věci, které mi vadí, ale celkově si není na co stěžovat.

A její přístup k dětem je Ok? A diagnostik je dobrý?

cilly
Generální žvanilka 22004 příspěvků 13.03.18 08:18
@MarkeTha77 píše:
Prosím moc všechny maminky o reference, protože sama půjdu mimoše registrovat taky :) ;)

Driv jsem si obrázek udelala i podle recenzi na Znamy lékař, teď jsou tam jen kladné a vychvalujici příspěvky. :zed: A v hodně zredukovanem počtu.

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 13.03.18 13:46

@cilly K dětem je hodná, má trpělivost, sestřička pohlídá jedno dítě, když zrovna doktorka vyšetřuje druhé (to se hodí, když člověk má těch dětí víc). Ale moje děti jsou u doktorů hodné, spolupracují, mladší teda moc ne, ale neřve, jen se kroutí, málo otevře pusu apod. Nevím, jak by se chovala, kdyby třeba tříleťák odmítl pojmenovat obrázky, říct, co slyší apod. U nás nikdy problém nebyl.
Co se týče diagnostiky, jak kdy a jak co. Líbí se mi, že hned necpe ATB, dělá vždy napřed CRP. Na druhou stranu na každou rýmu nám napíše Pamycon (ještě jsem ho nikdy nedala). Dle mě vcelku zbytečně doporučuje Fenistil kapky při obyčejném nachlazení.
Když jsem se jí ptala na něco na podporu imunity, odpověděla, že některé děti holt podzim a zimu promarodí.
Když jsem u mladšího řešila ABKM, vypadala, jako kdyby si myslela, že si vymýšlím. Ale bylo to asi tím, že když jsem zjistila, že mu vadí mléčné výrobky, tak jsem je prostě vysadila a hotovo. Jí jsem to potom jen oznámila. Z toho vlastně pramení veškeré její negativní emoce. Já mám svůj rozum a nechodím k ní s každou blbostí. Co zvládnu, řeším sama. Jí to potom jen na preventivce oznámím. Evidentně se jí to nelíbí, ale to není moje starost.
Nic závažného jsme nikdy zatím neřešili, takže jak by si s tím poradila, to netuším. Možná se to brzy dozvím, mladšího čeká 18 m prohlídka a mám v plánu s ní něco řešit, tak potom můžu poreferovat.

cilly
Generální žvanilka 22004 příspěvků 13.03.18 22:56

@chaela děkuji za info. Zvazuju změnit pediatra, chodíme k Havlickovi na Piskovou cestu. A ten mě včera fakt vytocil. Cely týden neordinuje, zastup měl jen včera na 2 hodiny (cekarna narvana, dcera skoro 39, po hodině čekání v pretopene čekárně hodila savli, tak jsme jeli domu) a bude až v pátek od 18 - 20. :zed: Takže místo OCR si placam dovolenou a pan doktor si dovolenkuje a na nemocné pacienty se vyprdnul, zastup nemá. :zed: :zed: Jinde nás vzít nechcou, ze má mít náš doktor zastup. :zed:

Verita 1977
Nováček 2 příspěvky 19.07.18 05:10
Pediatr Starý Lískovec

Zdravím, nechodíte někdo s prckem k dr. Dostálové??

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >