Dobrý pediatr Brno - Jundrov, Komín, Bystrc, Žabovřesky

17.10.19 11:35

Dobrý pediatr Brno-Jundrov, Komín,Bystrc, Žabovřesky

Dobrý den, maminky. Hledám opravdu dobrého pediatra, jak s profesním, tak i lidským přístupem, který vyslechne, vyšetří, nemá problém odeslat na další vyšetření v případě pochybností. Zvažuji mezi Mudr. Tamarou Poláškovou a Mudr. Innesou Veselou. Máte s nimi některá zkušenosti? Budu ráda za jakýkoliv názor. Popřípadě, máte tip na jinou Mudr. z daných lokalit, která nešetří jen peníze pojišťovny a člověk u ní nemá pocit, že obtěžuje? Děkuji :hug: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
197
17.10.19 19:50

Ja muzu doporucit Mudr. Polaskovou. Pusobi trochu nepristupne ale i kdyz jsem se nekdy chovala jako hystericka matka tak mi vse v klidu vysvetlila (jednalo se o ockovani, prvne jsem rekla ockovat, pak neockovat a pak zase ockovat…). Ze zacatku mi radila i s kojenim. Prostredi perfektni, sestricka moc prijemna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 19:53

@dolores2010 tak MUDr. Veselou bych opravdu nedoporučovala, přístup má dle nálady, na vyšetření k odborníkům posílá velmi ráda, neb si sama moc neví většinou rady, s oblibou dá ATB na kašel či rýmu, i když je CRP min zvýšené na pouhých 10, hlavně když maminka přestane opakovaně chodit otravovat do ordinace, rozhodně má pocit, že je mnohem více než maminky obzvláště ty co nemají titul nebo si něco zjišťují z jiných zdrojů než od ní.
Prosím anonym nebo smazat díky.

• Citovat
  • Nahlásit
18.10.19 12:21

@Fiškuska dĕkuji za příspĕvek☺ :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.10.19 12:24
@Anonymní píše:
@dolores2010 tak MUDr. Veselou bych opravdu nedoporučovala, přístup má dle nálady, na vyšetření k odborníkům posílá velmi ráda, neb si sama moc neví většinou rady, s oblibou dá ATB na kašel či rýmu, i když je CRP min zvýšené na pouhých 10, hlavně když maminka přestane opakovaně chodit otravovat do ordinace, rozhodně má pocit, že je mnohem více než maminky obzvláště ty co nemají titul nebo si něco zjišťují z jiných zdrojů než od ní.
Prosím anonym nebo smazat díky.
dĕkuji za příspěvek. Pochopila jsem, že jsi u Mudr. Veselé byla :lol: kam jsi přešla a jsi teď spokojená?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.19 16:43

Dobrý den, je tu ještě někdo, kdo by mi mohl doporučit pediatra? Klidně i z jiné části Brna, Mudr, Polášková již neregistruje. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat