Dobrý pediatr Plzeň (Lochotín/Košutka)

22
29.12.19 19:54

Dobrý pediatr Plzeň (Lochotín/Košutka)

Ahoj, hledám dobrého pediatra v Plzni, nejlépe Lochotín/Košutka pro své miminko. Termín porodu mám v červnu 2020, tak nevím, jestli nesháním již moc brzo nebo naopak pozdě :) Jsem prvorodička a nevím, jak to přesně chodí. Stačí, když nějakému pediatrovi zavolám a on mi přislíbí, že miminko po porodu zaregistruje nebo to musím mít písemně potvrzené? Mám teď negativní zkušenosti s lékaři pro dospělé, kteří skoro vůbec neberou nové pacienty, tak už radši zjišťuji nyní.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

168
21.1.20 09:24

Ahojky :)
já mám termín porodu v srpnu 2020 :D a jsem rozhodnutá pro doktorku Floriánovou co je v remusu, přítelovo mamka tak chodila se všemi třemi svými dětmi a byla vždycky spokojená. Proto mi to i domluví, jestli by nechtěla ještě další od nich z rodiny. Bohužel ti nedokážu říct jestli bere i normálně nebo se musí pouze na doporučení od někoho známého.
Jinak podle mě hledáš tak akorát, protože na gyndě mi řekli, že si po 20tt mám zajít za pediatrem a dát si razítko do těhu průkazky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
21.1.20 21:31

Děkuji moc. Už jsem taky sehnala. Můžu se zeptat, ty jsi přímo z Lochotína? Potřebovala bych se ještě na něco zeptat? Sice jsem v Plzni už delší dobu, ale kamarádky, co by měly děti nemám a já jsem prvorodička :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.1.20 08:19

Určitě, ptej se. Já tu bydlím asi 4 roky tak snad odpovím :D taky jsem prvorodička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama