Dobrý pediatr Praha 4 - Pankrác a širší okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 02.12.10 18:42
Dobrý pediatr Praha 4 - Pankrác a širší okolí

Ahoj, prosím, doporučte mi nějakého spolehlivého, důkladného a milého pediatra v Praze 4 - Pankrác a širším okolí, abych nemusela přes celé město. Díky moc!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 02.12.10 18:49

Mudr Petr Karger z polikliniky na Budějovické.
Je skvělý,pečlivý a má nadhled :palec:

Tansele
Kecalka 137 příspěvků 02.12.10 18:54

Souhlasím, Karger je výborný, ale nevím, jestli bere nové pacienty, loni mi říkal, že už má plno.

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 02.12.10 18:57

To je fakt že má narváno,ale zkusit můžeš,třeba budeš mít štěstí.
Tel na jeho ordinaci : 261006421

Achdarek
Echt Kelišová 9806 příspěvků 02.12.10 19:08

Než jsme se odstěhovali z Prahy 4, tak jsem chodila k Mudr. Bělorové . Milá a příjemná doktorka. Byla jsem s ní spokojená. Je to nad Krčskou nemocnicí. V budově mají ordinaci tři dětské lékařky, takže není problém v době dovolených.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 02.12.10 19:51

Je, Achdarku, vy jste chodili k Belorove, my tez, muzu jen doporucit, mila zkusena lekarka, podivej se na hodnoceni na znamylekar.cz, ja tam teda nekoukala, vybirala jsem dle dostupnosti, ale zpetne jsem koukla a ma ode vsech vynikajici hodnoceni.
A dostupnost je slusna, dojedes autobusem k Tempu a pak uz je to kousicek. A presne, jsou to 3 dr vedle sebe, takze si navzajem zaskakuji a v dobe dovolene nemusi clovek jinam.

Achdarek
Echt Kelišová 9806 příspěvků 02.12.10 20:19

Gladys - to je náhoda:-) Já teda hledala dle doporučení. V Hrnčířích stejně pediatr není. A jestli jsem měla měla jezdit do Krče nebo na Jižní město, tak to vyšlo na stejno.

Kdybychom se neodstěhovali na druhý konec Prahy, tak bych k ní ráda chodila.

Kalisek
Kelišová 5664 příspěvků 02.12.10 20:26

Já můžu doporučit pana doktora Jaromíra Vomáčku, U Slovanské pojišťovny, Praha 4. Úžasný, má zahraniční praxi, děti si pamatuje. My jsme se teď přestěhovali 40 km daleko a pořád jezdíme k němu.

lochneska
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 02.12.10 20:55

Doporučuji Dr. Zezuláka - Poliklinika Medicon Roškotova. Pečlivej, milej, nemám mu co vytknout. A sestřička je uplně úžasná.

pata308
Extra třída :D 12658 příspěvků 02.12.10 21:16

my mame pani doktorku zmeškalovů na bedejovickej… je skvela, nasa mala zdedila zdravotne problemy po mne a pani dktorka sana vsetko snazi dohliadnut, ja som hodne spokojna :-) a myslim ze aj berie novych pacientov ..

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 02.12.10 23:20

Taky chodíme na Budějovickou k MUDr. Zmeškalový. Jsem s ní moc spokojená. Můžu doporučit a nové pacienty ještě prý bere.

Georgina13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.11 10:42

Tak já se svými ratolestmi chodím na Slovanskou pojišťovnu již 26 let a Mudr. Jaromír Vomáčka je za ta léta naprosto nejlepší pediatr,kterého jsme kdy měli možnost poznat. Naprosto bezvadný přístup k dětem a pro klid mně jako mámy,je to opravdu dar z nebes takový lékař. Také už nebydlím blízko a stále chodíme jen tam. Neměnila bych.

fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 20.03.12 09:48

Pan doktor Vomacka je fajn, byli jsme u nej parkrat kdyz delal zaskok za naseho dr. MUDr Zmeskalova, to je moje byvala detska doktorka, byla moc fajn :lol: A ted prechazime k dr Zezulakovi, jsem rada, ze ho tu nekdo chvali, me se zdal schopnej.

Kianga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.12 14:52

doporučuju Michala Hlavatého, na Hvezdově ul. vedle Arkád.. :kytka:

Locamoc
Povídálka 41 příspěvků 24.05.12 15:00

Kdyz se mi narodila prvni dcera, tak mi tady nejaka dobra duse poradila MUDr. Evu Rysavou - poliklinika Krcska (http://www.volny.cz/e.rysava/). Jsem s ni spokojena a muzu ji doporucit. Jedine, co se da vytknout, je pristup na polikliniku, neni bezbarierovy a vytahy tam take nejsou, ale jinak spokojenost.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >