Dobrý pediatr Praha - Braník,Lhotka,Kamýk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ptáček22
Nováček 6 příspěvků 24.09.18 11:34
Dobrý pediatr Praha - Braník,Lhotka,Kamýk

Dobrý den,
chtěla se zeptat, zda nemá někdo tip na dobrého pediatra či pediatričku, který je svědomitý a pečlivý v Braníku, Lhotce nebo Kamýku. Nyní chodíme k MUDr. Kolské a už párkrát byl problém se stanovením diagnozy a laksním přístupem :(
Díky za odpovědi a tipy

Reakce:
Sůvička80
Kecalka 371 příspěvků 24.09.18 11:43

Zkus vedle Fantovou, my jsme s ní spokojení, vím o více lidech co přešli od Kolske k Fantove. Jinak Kolská je pohroma, když zastupuje Fantovou, tak se tam radši snažím nechodit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:07

@ptáček22 Opravdu? To se divím, my jsme s Kolskou spokojeni, syn byl loni po vážené operaci a ve všem mi vyšla vstříc a byla ‘až moc’ altivní :nevim:

ptáček22
Nováček 6 příspěvků 24.09.18 19:18

Mám trochu obavy, aby nebyla nepříjemná, když vedle sebe sousedí…
Nemáte s tím zkušenost?
 Díky

Caboverde
Kecalka 441 příspěvků 24.09.18 19:39

Doporucuji pani doktorku Marii Zahradnikovou, ordinaci ma v Zarubove ulici. Nejsem ze Lhotky, ale z Branika. Mam u ni dceru registrovanou pres ctyri roky. Je to sice starsi pani doktorka, ALE je vynikajici diagnostik s lidskym a respektujicim pristupem k detem i rodicum. Lekare si vybiram velice peclive, s Kolskou mam velice negativni zkusenosti. Mela jsem u ni dceru registrovanou osm mesicu, na ktere v zivote nezapomenu. Pani doktorce Zahradnikove duveruji a nemam problem se na ni obratit s jakymkoliv problemem. Ted bohuzel nemam cas se vice rozepisovat.

Caboverde
Kecalka 441 příspěvků 24.09.18 19:46

Zapomnela jsem zminit sestricku u pani doktorky Zahradnikove, dcera si ji moc oblibila. Sestra od Kolske nerespektovala ani krestni jmeno dcery, ktere uprednostnujeme, dcera ma dve krestni jmena.

Váš příspěvek
Reklama