Dobrý pediatr Praha - Braník,Lhotka,Kamýk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ptáček22
Nováček 6 příspěvků 24.09.18 11:34
Dobrý pediatr Praha - Braník,Lhotka,Kamýk

Dobrý den,
chtěla se zeptat, zda nemá někdo tip na dobrého pediatra či pediatričku, který je svědomitý a pečlivý v Braníku, Lhotce nebo Kamýku. Nyní chodíme k MUDr. Kolské a už párkrát byl problém se stanovením diagnozy a laksním přístupem :(
Díky za odpovědi a tipy

Reakce:
Sůvička80
Kecalka 201 příspěvků 24.09.18 11:43

Zkus vedle Fantovou, my jsme s ní spokojení, vím o více lidech co přešli od Kolske k Fantove. Jinak Kolská je pohroma, když zastupuje Fantovou, tak se tam radši snažím nechodit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:07

@ptáček22 Opravdu? To se divím, my jsme s Kolskou spokojeni, syn byl loni po vážené operaci a ve všem mi vyšla vstříc a byla ‘až moc’ altivní :nevim:

ptáček22
Nováček 6 příspěvků 24.09.18 19:18

Mám trochu obavy, aby nebyla nepříjemná, když vedle sebe sousedí…
Nemáte s tím zkušenost?
 Díky

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 24.09.18 19:39

Doporucuji pani doktorku Marii Zahradnikovou, ordinaci ma v Zarubove ulici. Nejsem ze Lhotky, ale z Branika. Mam u ni dceru registrovanou pres ctyri roky. Je to sice starsi pani doktorka, ALE je vynikajici diagnostik s lidskym a respektujicim pristupem k detem i rodicum. Lekare si vybiram velice peclive, s Kolskou mam velice negativni zkusenosti. Mela jsem u ni dceru registrovanou osm mesicu, na ktere v zivote nezapomenu. Pani doktorce Zahradnikove duveruji a nemam problem se na ni obratit s jakymkoliv problemem. Ted bohuzel nemam cas se vice rozepisovat.

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 24.09.18 19:46

Zapomnela jsem zminit sestricku u pani doktorky Zahradnikove, dcera si ji moc oblibila. Sestra od Kolske nerespektovala ani krestni jmeno dcery, ktere uprednostnujeme, dcera ma dve krestni jmena.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >