Dobrý poradce Partners

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 06:56
Dobry poradce Partners

Dobry den,
prosim muze mi nekdo doporucit opravdu dobreho poradce z Partners z Prahy? Nekoho, kdo neni novackem a vyzna se, dokaze poradit a skutecne pomoct? Mame spatneho poradce a chceme ho vymenit, uz jsme prisli o dost. Dekuji vam za rady popripade kontakt. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 15658 příspěvků 16.01.18 07:53

Dobrý poradce Partners, to je něco jako hledám „hodného satana“ :roll:
Btw, proč zrovna partners, že by skrytá reklama? :*

romankolar
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 16.01.18 08:07

Mám úplně stejný dotaz. Proč to musí být poradce Partners? Kvůli nějakým „zvláštním“ produktům, které nelze „obsloužit“ jinak? Obecně… si tím pouze snižujete tu možnost výběru.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 16.01.18 08:38

Dobrý poradce Partners, to je nějaký oxymóron ne?  :mrgreen:

Martina211
Kecalka 476 příspěvků 16.01.18 08:41

No nevím proč by někdo takový nebyl. My například paní od Partners máme a na rozdíl od předchozí zkušenosti se ZPF a dalšími jednotlivci je paní opravdu nejlepší a moc nám pomohla.
Akorát není z Prahy

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 16.01.18 09:55

Já tedy nechápu proč by nemohl být dobrý poradce z Partners. Nám třeba neuvěřitelně pomohl a ušetřil spoustu času, práce a hlavně peněz!. Velmi zkušený a profesionální přístup. Nebýt něho tak nám ani takové podmínky jaké nám vyjednal banka neumožnila…hodně za nás bojoval.

bambie5
Stálice 92 příspěvků 16.01.18 10:03

Taky se po nějakém začínám poohlížet.

Janli
Kelišová 5019 příspěvků 16.01.18 10:05

Je to o lidech. Můj první poradce taky stál za houby, ale líbil se mi koncept, takže jsem ho poslala k vodě a našla si jinýho. Dneska znám pár, co si můžou dát na vývěsku - zázraky na počkání, nemožný do tří dnů.

adresa
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 16.01.18 10:07
@Rebelka112 píše:
Já tedy nechápu proč by nemohl být dobrý poradce z Partners. Nám třeba neuvěřitelně pomohl a ušetřil spoustu času, práce a hlavně peněz!. Velmi zkušený a profesionální přístup. Nebýt něho tak nám ani takové podmínky jaké nám vyjednal banka neumožnila…hodně za nás bojoval.

mohla bys, prosím, dát na něj kontakt? Stačí email, klidně do soukromé zprávy. Letos v prosinci nám končí fixace hypotéky, budeme řešit co dál. Minule jsme to řešili s člověkem od společnosti, ktera mám hypoteku vyřizovala, tentokrát chceme zkusit nejdřív někoho jiného.

adresa
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 16.01.18 10:08
@Janli
@adresa píše:
mohla bys, prosím, dát na něj kontakt? Stačí email, klidně do soukromé zprávy. Letos v prosinci nám končí fixace hypotéky, budeme řešit co dál. Minule jsme to řešili s člověkem od společnosti, ktera mám hypoteku vyřizovala, tentokrát chceme zkusit nejdřív někoho jiného.

I ty, prosím, díky

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 16.01.18 10:13

Dobrý poradce Partners? Ty nevíš jak fungují :mrgreen: Mají peníze z toho co ti vnutí (čím víc a dražší produkty tím líp) :nevim: To si radši zaplať skutečného poradce.

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 16.01.18 10:17
@EmmaAnna píše:
Dobrý poradce Partners? Ty nevíš jak fungují :mrgreen: Mají peníze z toho co ti vnutí (čím víc a dražší produkty tím líp) :nevim: To si radši zaplať skutečného poradce.

Dostávají odměny to ano, ale mají se všemi bankami podepsané stejné podmínky které určují že dostávají od každé odměnu ve stejné výši, proto je pro ně bezpředmětné Vám vnutit to nejdražší.

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 16.01.18 10:20
@adresa píše:

Bohužel se nejedná o poradce z Prahy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 10:21

@Chauvinist @romankolar @sladke-mameni Teda clovek se slusne zepta a vy za tim hned vidite neco spatneho… :roll:
Mame poradce od partners, jenze to je uplny zacatecnik a nanic…vse moc dlouho trva a nakonec jsme zjistili, ze nam nevyridil vse co mel…nic nevi a podava spatne informace…proto ten dotaz na nejakeho zkuseneho.

adresa
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 16.01.18 10:25
@Rebelka112 píše:
Bohužel se nejedná o poradce z Prahy.

To nevadí :) Nejsme z Prahy, hodně se vyřídí maily a mobily a na pár osobnich schůzek rádi přijedeme.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama