Dobrý psychiatr Plzeň?

Anonymní
30.6.15 08:09

Dobrý psychiatr PLZEŇ ?

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na dobrého psychiatra z Plzně nebo okolí, který by byl ochotný mě vzít „hned“… Mám nějaké problémy, delší dobu jsem psychiatra nepotřebovala a k mé je první termín objednání až 12.října (prázdniny vůbec není) :zed:

Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.8.15 11:55

Psychiatr Plzeň

Prosím též o radu na nějakého dobrého psychiatra z Plzně u kterého nebudu pokusný králík? Moje paní doktorka bohužel odešla do důchodu a na internetu je jich mnoho a recenze se samozřejmě liší.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
1167
8.2.16 13:09

Obnovuji můj jde taky do důchodu…pokud víte o fakt dobrém který na vás nekouká jako na debila dejte mi prosím jméno děkuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.16 12:26

@A.Suky A můžu se zeptat kam jste chodila? Já jsem anonymní z 20.8.2015 doktora jsem změnila byla jsem tam včera poprvé a zděšení takže budu asi hledat opět dál, ale tohle byl krok zpět a nechci opět přejít jinam aby to nebylo ještě horší. A Ti údajně dobří neberou, jsem už zoufalá :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.16 12:28

Jen podotknu, že od doktorky co šla do důchodu jsem přešla k jiné a včera jsem byla u doktora. Takže už by to byl třetí přechod.

• Nahlásit
  • Citovat
1167
12.2.16 12:42

Do Smrkové k panu Bláhovcovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.16 12:46

Aha tak jsem volala a bylo mi řečeno že pan doktor právě končí. Já se chci zkusit objednat k pí. Sýkorové tak dam klidně vědět pokud mě veme jaké to tam je.

• Nahlásit
  • Citovat
1167
16.2.16 14:34

Paní sýkorová je skvělá děda k ní chodí a měla by ještě přibírat ale vyjimečně myslím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.16 07:30

Tak bohužel paní Sýkorová už nebere, byla velmi příjemná odkzáala mě na pí. Dočkalovou, která je také u ní v ambulanci nebo na pí. Nalosovou, kterou „zaučuje“ a bude ordinovat od 1.3. na Slovanech. Tak dnes zkusím pí. Dočkalovou. Jinak se mám prý kdykoli ozvat a doporučí mi někoho jiného pokud nebudu spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
1167
21.2.16 01:23

O té jsem taky slyšela dostala jsem na ní kontakt tak dejte vedet :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
21.2.16 01:23

Mají i svojí stránku na netu stránku ambulance

• Nahlásit