Dobrý psycholog Chrudim nebo Pardubice

Anonymní
15.6.20 13:51

Dobrý psycholog Chrudim nebo Pardubice

Ahoj, prosím, nemáte někdo tip na dobrého psychologa v Chrudimi nebo Pardubicích? Nepočítám, že mě někdo vezme na pojišťovnu, takže i kdyby byly terapie placené. Prosím nechat anonym. Mám úzkosti, na které mi nezabírají už ani prášky a chlubit se tím nechci :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.6.20 14:55

Pokud Vám nevadí Hradec, tak skvělá je paní Jakubská. Také trpím úzkostí a terapie u ní mi hodně pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
15.6.20 15:13

Psychologové většinou mají plno na několik měsíců dopředu. Nechci tě demotivovat, ale radila bych ti, ať jich obvoláš několik a půjdeš k tomu, kdo ti sedne po telefonu nebo kdo tě může přijmout nejdřív. Dobrý psycholog - to je spíš fráze. I psycholog je jen člověk a kdo sedí jednomu, nemusí sedět jinému a naopak. Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 18:15
@Anonymní píše:
Pokud Vám nevadí Hradec, tak skvělá je paní Jakubská. Také trpím úzkostí a terapie u ní mi hodně pomáhá.

Hradec mám už trochu z ruky, ale pokud by to pomohlo, dojela bych. Můžu se zeptat na bližší info ohledně toho, jak paní doktorka pracuje a jak terapie probíhá?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.6.20 18:17
@Červený meloun píše:
Psychologové většinou mají plno na několik měsíců dopředu. Nechci tě demotivovat, ale radila bych ti, ať jich obvoláš několik a půjdeš k tomu, kdo ti sedne po telefonu nebo kdo tě může přijmout nejdřív. Dobrý psycholog - to je spíš fráze. I psycholog je jen člověk a kdo sedí jednomu, nemusí sedět jinému a naopak. Přeju hodně štěstí.

Děkuji za reakci. Právě si říkám, že pokud by to bylo za přímou platbu, nemuselo by se tak dlouho čekat. Šlo mi spíš o případné názory a doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
1
17.6.20 00:05

Jak na úzkost a depresi.

Dobrý den, na úzkosti a deprese účinně pomáhá terapie ACCESS BARS. Více informací najdete na webu nekonecnemoznosti.eu (dnes nastala nějaká chybka a přestaly se zobrazovat obrázky, tak se nezalekněte vzhledu) - v záložce Galerie jsou nějaká videa a pod tím sekce VĚDA A VÝZKUM. Část cituji: "U účastníků (studie) se snížila závažnost symptomů deprese o 82,7% (průměr). Z výsledků čtyř vědecky platných standardizovaných dotazníků a měření mozkových vln pomocí mapování mozku (QEEG), Dr. Hope objevila ve své studii, že Access Bars® snížily závažnost symptomů úzkosti o 84,7% (průměr). Na terapii se můžete objednat přes kontaktní formulář na webu nebo SMS na tel. 774 321 021.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 07:42
@Anonymní píše:
Hradec mám už trochu z ruky, ale pokud by to pomohlo, dojela bych. Můžu se zeptat na bližší info ohledně toho, jak paní doktorka pracuje a jak terapie probíhá?

Terapie probíhá formou sezení. Většinu času jde o mluvení, kdy mě paní psycholožka směřuje k jádru problému, které většinou pramení (tedy u mě) z problémů z minulosti, které se pak zástupně projevují jako úzkost. Učí mě se s nimi vyrovnat hlavně přes tělesnou stránku. Sledovat napětí a uvolňovat ho. Jsem v začatcích, takže ješté nevím, kam se sezení posunou, ale jsem s vývojem spokojená a je mi lépe.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama