Dobrý typ na kočárek - sporťák

2286
30.5.18 19:24

Dobrý typ na kocarek-sportak

Holky poraďte. Projizdim internet a už mě to nebaví… hledám pro syna 6 měsíců vhodný kočárek/sportak. Nyní máme 3kombinaci junama impuls. Je super, ale z autosedačky mi prcek téměř vyrostl, takže kupujeme novou, do hlubokého se mi syn na délku už nevejde a tak používám od 4mesice sportak jelikož jde úplně do lehu. Je fajn, ale denně jezdíme, kočárek stále skládám a rozkládám, protože zase doma chci jezdit po zahradě atd. Nataham se jak blázen, proto uvažují ze koupím nový kočárek. Chtěla bych dobra velká kolečka aby zvládly terén, byl lehký, aby šel do lehu, dobre se cistil, pěkně se ovládal při jízdě atd. S čím jste spokojené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
483
30.5.18 19:26

My jsme spokojený s Valco Snap 4 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
30.5.18 19:34

Já koupila camarelo elf a je úžasný do terénu. A to jsem byla zaprísáhlá, že camarelo nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
30.5.18 19:57

Tak my máme Active baby QS a jsme s ním taky zcela spokojeni :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.18 20:00

Baby jogger city elite ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
30.5.18 20:01

Kolem mě si lidi hrozně chválí X-lander, ale netuším, jaký model…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
30.5.18 20:06

Koupili jsme abdor mio. Za nás super. Nafukovací kola, polohovací rukojet, nanoznik. A chvalila si ho i jiná maminka. Velký, prostorný. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
30.5.18 20:17

My máme teď nově Gmini premium kadet a jsme spokojení…předtím jsme měli Jané slalom pro, což je sice teréňák s nafukovacími koly(ale často jsme píchali, jelikož máme horší příjezdový terén k chalupě),byl neskutečně těžký, neskladný a Gmini zvládne v poho terén i s pěnovými koly, je lehce odpružený, nerachotí, extrémně skladný, lehký(i když jsou na trhu i lehčí),materiálně už obstál pár vylitých kapsiček, perfektně se ovládá, malá v něm má hodně místa-prostorný… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
30.5.18 21:34
@Tyna-Terezka píše:
Baby jogger city elite ♥️

Zrovna z něj nějak extra odvarena nejsem, na to jak byl drahej… Výborný byl s korbickou, ale jako sporťák mi přišel hrozně mohutnej, ta opěrka dost forova, originální madlo hrozně daleko - tak pro triletaka, špatný přístup do košíku, ruční brzda na nic… :? A jako bonus nám začalo klachtat přední kolečko a to jsem s ním nějak extra nejezdila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.18 14:54

@dickys tak to je mi líto, že máte tak špatnou zkušenost :D obří je, ale u nás to je plus. Dcera je drobná (18mesíců) a má plno místa všude :) madlo má jako držák na nohy. Do košíku se dostanu pěkně - z boku stáhnu síťku. My velký kočárek chtěli. Nelíbí se mi ty teď módní kočárky kdy je roční dítě narvaný. Dcera se vozí ráda a myslím si že ještě aspoň rok v kočárku bude. Zádová opěrka je dost dlouhá a místo bude mít i za rok s Fusákem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2095
23.6.18 15:01

Ja bych poradila Gesslein F6 nabo F10, podle toho, kolik toho terenu je. Klidne z druhe ruk, ted se jich najde hodne v jrasnem stavu za 7-8 tisic sezenes. Jinak zadny kocarek fakt dpbry do terenu nebude lehky. A treba tu zminovane Valco snap do terenu rozhodne neni, neni odpruzeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama