Reklama

Dobrý web na triky, jak se pěkně sama nalíčit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sromulenka
Kecalka 451 příspěvků 22.01.17 16:53
Dobrý web na triky jak se pěkně sama nalíčit?

Pěkné odpoledne holky,
prosím mátě některá svůj oblíbený blog, web, kde pěkně poradí s líčením? Do práce se nelíčím (pracuji s dětmi) A když už jednou za čas, je to hezké, ale stále neumím pěkně vystínovat oči, celkový vzhled. Potřebovala bych také poradit, která dekorativní kosmetika je vhodná pro můj typ, barvu pleti atd. Webovky, kde najdu co potřebuji. Zkrátka, nač platit za vyzážistku, když bych se i se svou pomoci (snad :)) mohla pěkně nalíčit sama. Máte prosím typ? Děkuji moc. :mavam:

Reklama

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 35318 příspěvků 15 inzerátů 22.01.17 17:02

@sromulenka sjeť youtube, tam je toho spousta :nevim:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28505 příspěvků 22.01.17 17:03

Tak snad se líčíš kvůli sobě, ne kvůli dětem. A vYzážistka je tedy děs. Jo, v předposlední větě - nepíše se typ, ale tIp ( na něco). :zed:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 22.01.17 17:22
@Burj Chalifa píše:
Tak snad se líčíš kvůli sobě, ne kvůli dětem. A vYzážistka je tedy děs. Jo, v předposlední větě - nepíše se typ, ale tIp ( na něco). :zed:

Je to nutný? Neptá se na gramatiky, ale na líčení. Kdybys aspoň poradila..
@sromulenka Zkus www.petralovelyhair.cz
Já tu pani teda moc nemusím, ale vyhrála blogerku roku a zvou si ji i třeba do sama doma a má i kanál na youtube, třeba ti to pomůže.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28505 příspěvků 22.01.17 17:25
@ProfZav píše:
Je to nutný? Neptá se na gramatiky, ale na líčení. Kdybys aspoň poradila..
@sromulenka Zkus www.petralovelyhair.cz
Já tu pani teda moc nemusím, ale vyhrála blogerku roku a zvou si ji i třeba do sama doma a má i kanál na youtube, třeba ti to pomůže.

Vizitka člověka je nejen vzhled, ale i vyjadřování. K čemu jsou vystínované oči, když pak projevem působí jako hlupák.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 22.01.17 17:27

@Burj Chalifa Ale na to se te v teto diskuzi nikdo neptal. On clovek muze vypadat jako hlupak, i kdyz ma gramatiku zcela bezchybnou.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28505 příspěvků 22.01.17 17:33
@ProfZav píše:
@Burj Chalifa Ale na to se te v teto diskuzi nikdo neptal. On clovek muze vypadat jako hlupak, i kdyz ma gramatiku zcela bezchybnou.

S chybami v gramatice moc velký dojem neudělá. A k tomu líčení - jak řečeno, na You Tube je milion návodů. Pak jsou tu všelijaká udělátka jako šablony na linky atd. Zakladatelku mohou zkušebně nalíčit i v Sephoře a doporučit vhodné produkty.

Lucinka1986
Kecalka 335 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 17:44

Doporučuji" svět podle Lu "na stream… :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28505 příspěvků 22.01.17 17:44
@Lucinka1986 píše:
Doporučuji" svět podle Lu "na stream… :)

napsala i knížku.

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 22.01.17 18:04
@ProfZav píše:
:) :palec:

Moise
Hvězda diskuse 35318 příspěvků 15 inzerátů 22.01.17 18:05

Já mám ráda holky, které jsou zároveň i vizážistky - třeba Terry Makeup Tutorrials nebo Markétu Venenou. Techniku má zmáknutou i GetTheLouk, ale u ní je to většinou dost velká divočina :lol:

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 19:08

Tady je poradna, škoda že bez fotek:
http://ona.idnes.cz/…poradna.aspx?…
Jinak kdybys poslala foto, klidně dám radu ;)
Doporučuju si třeba přečíst o typologii ročních období (barevné typy) ;)
Viz např. video:
http://www.petralovelyhair.com/…it-svuj.html
Nebo tento web:
 https://www.jenzeny.cz/…-typologie-i

sromulenka
Kecalka 451 příspěvků 22.01.17 19:39

Dekuji moc všem holkam za tipy. A jak jsem se opet přesvědčila, vždy se tu najde nejaka rejpalka, kterou nezajímá hlavni otázka, at uz je napsána jakkoliv, ale to, jak zmenit podstatu založené diskuse :lol:.
Ještě jednou diky. Kouknu na odkazy

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 22.01.17 20:42

Tutorialy te ale nauci techniku, neřeknou, zda to to či ono slusi

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 22.01.17 20:45

@sromulenka No promiň, ale proč hned rýpalka? Napsala ti to slušně a ty se místo omluvy za chybu ještě urazíš?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama