Dobrý zubař na Praze 8 nebo Praha -východ Zdiby ,Klecany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rendaa
Kecalka 201 příspěvků 27.11.17 13:59
Dobrý zubař na Praze 8 nebo Praha -východ Zdiby ,Klecany

Ahoj, doporučíte mi dobrého zubaře na Praze 8 nebo Praha-východ Zdiby, Klecany a okolí pro dospělé a aby nestál majlant… :P :P

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33927 příspěvků 27.11.17 14:13

Jezdime do Bohnick Hondym zubarum, jestli jsou dobri, nevim - skoro kazdy rok se nam meni zubarka, vzdycky otehotni, uz mame ctvrtou :-) Treba za korunku jsem platila 400 za nejaky otisk a pak za zeleznou uz nic, bylo to na pojistovnu, bila plomba do stolicky asi 800, amalgam na pojistovnu. Furt rentgenujou.

sloninka
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 28.11.17 19:21

@Pudloslava Taky chodíme k Hodným zubařům na Mazurskou a spokojenost. A taky nám minulá zubařka otěhotněla.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33927 příspěvků 29.11.17 06:17
@sloninka píše:
@Pudloslava Taky chodíme k Hodným zubařům na Mazurskou a spokojenost. A taky nám minulá zubařka otěhotněla.

Možná je to spíš tip pro snažilky, jak otěhotnět - nechat se zaměstnat u Hodných zubařů :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama