Dobrý zubař Roudnice nad Labem a okolí

29
27.9.20 22:06

Dobrý zubař Roudnice nad Labem a okolí

Ahoj :wink:chci se zeptat, nemá někdo zkušenosti s dobrým stomatologem který dělá dobře korunky a můstky :wink:Chci si nechat udělat nové zuby a svému lékaři nevěřím 🤦‍♂️ okolí Roudnice nad Labem, Litoměřice, Mělník, Kralupy nad Vltavou :ok_hand:díky :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1067
27.9.20 23:19

Ono tak ani nejde o hledání dobrého zubaře, spíš, kdo Vás vezme, dobří mívají narváno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
27.9.20 23:32
@evulinda79 píše:
Ono tak ani nejde o hledání dobrého zubaře, spíš, kdo Vás vezme, dobří mívají narváno

Většina zubařu otevírá jednou za rok kalendář, mě teď čeká ortodontická léčba takže mám cca 2 roky čas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
27.9.20 23:43
@Lu_ci_ani píše:
Většina zubařu otevírá jednou za rok kalendář, mě teď čeká ortodontická léčba takže mám cca 2 roky čas :)

tak to slyším poprvé a to v zubní ordinaci pracuji 15 let :-),máme narváno od rána do večera a pacientů máme za dva doktory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
27.9.20 23:58
@evulinda79 píše:
tak to slyším poprvé a to v zubní ordinaci pracuji 15 let :-),máme narváno od rána do večera a pacientů máme za dva doktory

Ja sem spíše chtěla doporučení na dobrého zubaře :palec: ale děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
28.9.20 00:11
@Lu_ci_ani píše:
Ja sem spíše chtěla doporučení na dobrého zubaře :palec: ale děkuji

my dobří jsme, ale nebereme, proto to sem píšu, že nejde tak o to, kdoi je dobrý, ale jestli bere, od toho je lepší se odpíchnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
685
28.9.20 04:19

V Mělníku clinic plus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
28.9.20 14:24
@M-A píše:
V Mělníku clinic plus

Máte osobní zkušenost? :) jinak děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
685
29.9.20 10:39

@Lu_ci_ani no zatím ne s náhradou, ale s přístupem a dobrý. Hlavně skoro nikdo nenabiral, natož deti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
29.9.20 11:54
@M-A píše:
@Lu_ci_ani no zatím ne s náhradou, ale s přístupem a dobrý. Hlavně skoro nikdo nenabiral, natož deti

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama