Dobrý zubař Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Foglio
Stálice 77 příspěvků 10.10.14 11:41
Dobrý zubař Zlín

Ahojky, hledám zubaře ve Zlíně, hledala jsem v různých recenzích, ale co jsem obvolala je obsazené a už neberou…navíc mám strach jen tak k někomu jít, protože můj bývalý zubař mi toho docela dost pokazil, mám prasklé 4 bílé plomby, dělal mi nástavbu na korunku - 3× a až po 4té se to podařilo, a teď když šel do důchodu jeho nová mlaďunká náhrada mi sdělila, že tam snad ani ta korunka nepůjde nasadit jak je to špatně udělané. Takže opravdu hledám dobrého zubaře. U mladé zůstat nemůžu, kvůli změně bydliště.

Reakce:
lucinkama
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 10.10.14 12:20

My teda chodíme přímo na náměstí, jsou tam manželé Přikrylovi. Nové pacienty berou pořád a jsme u nich opravdu spokojeni. Akorát je to u nich teda celkem finančně náročné, ale to je v dnešní době už skoro všude. Jedná se o mladé, sympatické lidi a člověk se u nich cítí opravdu příjemně. Manžel tam začal chodit potom, co nebyl u zubaře asi 5 let a zuby měl opravdu v hrozném stavu, navíc neměl ze zubařů dobrý pocit. Teď chodí pravidelně, strachu se zbavil a i přes tu finanční náročnost tvrdí, že už by neměnil…

lucinkama
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 10.10.14 12:22

Tady ještě odkaz na jejich web, kde najdeš i fotomapu
 http://www.stomatologiezlin.cz/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >