Reklama

Dobrý/levný zubař na endodontické zaplnění kanálků Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radka.seznam
Povídálka 30 příspěvků 21.02.17 08:59
Dobrý/levný zubař na endodontické zaplnění kanálků Praha

Zdravím děvčata, potřebuji vyplnit zubní kanálky a udělat plombu na stoličce. Potřebovala bych vytipovat zubaře, který mě nezruinuje. Chci to mít dobře udělané, ale šest tisíc si nemohu dovolit… Navíc se bojím zubaře a po návštěvě zdejší pohotovosti ještě víc… 8o Moc prosím a moc děkuji. Radka

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 21.02.17 11:45

Minulý týden jsem byla u svého zubaře na plnění kanálků, stálo mě to 2500 a kovová plomba 950. www.hardent.cz
A nebolí to, já vždy dostanu injekci a pak už necítím nic. Akorát je nepříjemné mít tak dlouho otevřenou pusu, navíc pak i suchou, ale všechno lepší, než bolest ;-).

Radka.seznam
Povídálka 30 příspěvků 21.02.17 12:09

Já volala na Prahu 3 MUDr. Annu Bělíkovou, řekli mi 6000 Kč. Alternativa je prý vytrhnutí… :( Na pojišťovnu už kanálky snad nikde nedělají..??? Měli by ručně, ale moc práce a malá úhrada ZP. Jednou mi tak kanáky dělala MUDr. Petříková bez umrtvení, prý aby věděla, kde je ten nerv… 8o :roll: Šla jsem na čištění asi třikrát. Nic příjemného. Ale kanálky byly gratis. Platila jsem jen plombu. Je to tak deset let. Zub dneska už rok nemám, bílá fotokompozitní plomba do špičky mi ho rozlomila…

Radka.seznam
Povídálka 30 příspěvků 21.02.17 12:47
@AnastazieB píše:
Minulý týden jsem byla u svého zubaře na plnění kanálků, stálo mě to 2500 a kovová plomba 950. www.hardent.cz
A nebolí to, já vždy dostanu injekci a pak už necítím nic. Akorát je nepříjemné mít tak dlouho otevřenou pusu, navíc pak i suchou, ale všechno lepší, než bolest ;-).

A jaký to byl zub, prosím? Je tam rozdíl v počtu kanálků a tím i ceně… Já mám k opravení sedmičku dole. Díky :kytka:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 21.02.17 15:40

Byla to myslím šestka nahoře, prostě stolička. Říkal, že by ho vytrhl, ale je to prý důležitý zub do budoucnosti, že se na něj uchycuje korunka či co.

Radka.seznam
Povídálka 30 příspěvků 21.02.17 16:07
@AnastazieB píše:
Byla to myslím šestka nahoře, prostě stolička. Říkal, že by ho vytrhl, ale je to prý důležitý zub do budoucnosti, že se na něj uchycuje korunka či co.

No tak já mám sedmičku, tak je to snad podobné. Díky :kytka:

Radka.seznam
Povídálka 30 příspěvků 22.02.17 14:36

Budu ráda, když se mi ozvou i další maminky se zkušeností endodontického ošetření v Praze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 22:44

Máte dvě veskrze dvě možnosti - buď si necháte zub ošetřit kvalitně, za nějaký ten peníz a nepřijdete o něj. Kvalitní ošetření kanálků trvá u dolní sedmičky trvá minimálně hodinu a půl, spíš dvě. To se prostě dobře za tisícovku udělat nedá.
A nebo se dejte cestou pojišťovenské endodoncie, která je za půl hodiny hotová a do budoucna se nejspíš smiřte se zubní náhradou.

Radka.seznam
Povídálka 30 příspěvků 23.02.17 23:59

Vím, že je to pracné, ale cena by mohla být nižší… Nemohu si ji teď dovolit zaplatit. :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama