Doc. MUDr. Vondráček, neurologie Brno

Anonymní
2.6.20 00:14

Doc. MUDr. Vondráček, neurologie Brno

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s panem doktorem? Dříve byl ve FN Brno, pry velmi dobrý, nevíte? hledám dětského neurolga v Brně. Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.6.20 06:09

Byla jsem u nej jako u lekare pro dospele. Je strasne mily, trpi ale evidentne sam nejakym degenerativnim onemocnenim neurologickym v pokrocilem stadiu. sotva chodil. Nemyslim to spatne, ale rikam si, zda to stadium jeho nemoci nemohlo jiz mit vliv na jeho odbornost, tj. na svhopnost zhodnotit zdravotni stav pacienta, byl cely rozklepany.

• Nahlásit
  • Citovat
172
2.6.20 06:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s panem doktorem? Dříve byl ve FN Brno, pry velmi dobrý, nevíte? hledám dětského neurolga v Brně. Dekuju

My jsme toho vyzkoušeli OPRAVDU HODNĚ. Co bych nedoporučovala, je DN Brno. Po MUDr. Muchové, která ale odešla na nekonečnou mateřskou (možná už se vrátila, ale nebudu riskovat), bych doporučila MUDr. Grabovskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
2.6.20 06:19

Ještě doplním, že pana docenta Vondráčka neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.6.20 12:22
@Anonymní píše:
Byla jsem u nej jako u lekare pro dospele. Je strasne mily, trpi ale evidentne sam nejakym degenerativnim onemocnenim neurologickym v pokrocilem stadiu. sotva chodil. Nemyslim to spatne, ale rikam si, zda to stadium jeho nemoci nemohlo jiz mit vliv na jeho odbornost, tj. na svhopnost zhodnotit zdravotni stav pacienta, byl cely rozklepany.

Něco takového jsem zaslechla, tak by mě zajímalo, co je na tom pravdy… ja jsem u nej byla asi před 10 lety a naprostá spokojenost. Jestli je nemocný, tak to mě mrzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama