Docílení menstruace po antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barunkak1
Povídálka 13 příspěvků 19.09.18 09:26
Docílení menstruace po antikoncepci

Ahoj holky, vysadila jsem antikoncepci, brala jsem ji 5 let, protoze mi nedocházela přirozeně menstruace. Čekám, že se snad tělo vzchopila a snad mi dojde přirozeně, plánujem mimi. Máte nějaké rady, vitamíny, čaje?
Děkuji :kytka:

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 19.09.18 09:31

Rady? V příštím životě nebrat HA.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10937 příspěvků 19.09.18 09:36

Sim te rady viz výše ignoruj :lol: jinak první cyklus bych nebrala nic, ať vidíš jak jsi na tom ;) pak můžeš zkusit kontryhel na růst sliznice, pije se do ovulace. Ale dej tomu chvíli čas

barunkak1
Povídálka 13 příspěvků 19.09.18 09:53

@TMana Když Vám je 16 let a nerozumíte svému tělu kde je co špatně,tak dáte na doporučení paní doktorky ;) Kddybych tenkrát veděla co vím teď, tak bych určitě si antikoncepci nenechala nasadit. Takže ty Vaše moudra si nechte od cesty ;)
@Tichošlápek snad se mi aspon ten první cyklus dostaví :(

Kristynka22
Kecalka 216 příspěvků 19.09.18 10:00

Zjišťovali ti, proč ti menstruace nepřicházela? Antikoncepce se opravdu svinstvo, problém jen zamaskuje a po vysazení to může být ještě horší… Nemůžeš dělat nic jiného než počkat, jestli přijde, a když ne tak na testy. A pozor, když chcete miminko, musíš zjistit jestli také ovuluješ.

barunkak1
Povídálka 13 příspěvků 19.09.18 10:31

@Kristynka22 No, dělali mi testy na štítnou žlázu, vše v pořádku, vaječníky v pořádku, nikde nic nenašli a proto nevím :( Paní doktorka mi řekla, že mám folikuli na vaječníkách. Jak zjístím zda ovuluji ?

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 19.09.18 11:12
@barunkak1 píše:
@TMana Když Vám je 16 let a nerozumíte svému tělu kde je co špatně,tak dáte na doporučení paní doktorky ;) Kddybych tenkrát veděla co vím teď, tak bych určitě si antikoncepci nenechala nasadit. Takže ty Vaše moudra si nechte od cesty ;)
@Tichošlápek snad se mi aspon ten první cyklus dostaví :(

Hm a teď to chcete řešit čajem. Koukám od 16ti žádný posun, ale kopat umíte hezky.

barunkak1
Povídálka 13 příspěvků 19.09.18 11:14

@TMana mějte se :mavam:

Extra třída :D 10937 příspěvků 19.09.18 11:15

@TMana mas taky nejakou reálnou radu nebo jen zbytečné řeči?

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 19.09.18 11:25
@Tichošlápek píše:
@TMana mas taky nejakou reálnou radu nebo jen zbytečné řeči?

Radu bych měl, ale to by místní útlocitné sluníčko-emo osazenstvo nedalo. Nicméně tělo má být na mateřství připraveno jako funkční a zdravé. Čaje nic nezkazí, ale ani nepomůžou. Spíš než dokupování vitamínů by bylo dobré se vhodně stravovat. Na téma zdravá strava tu nebudu psát článek, existuje něco jako google.

Extra třída :D 10937 příspěvků 19.09.18 11:28

@TMana a proč tu radu nedáš? Zatím jsi přispěl větou o nebrání Ha v příštím životě - velmi přínosné - a poznámkou o tom, jak kolem sebe kope. Jinak tady to ma do slunickova daleko, to bys musel na koníka, to je jiné kafe

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >