Reklama

Docílení menstruace po antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barunkak1
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 09:26
Docílení menstruace po antikoncepci

Ahoj holky, vysadila jsem antikoncepci, brala jsem ji 5 let, protoze mi nedocházela přirozeně menstruace. Čekám, že se snad tělo vzchopila a snad mi dojde přirozeně, plánujem mimi. Máte nějaké rady, vitamíny, čaje?
Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 19.09.18 09:31

Rady? V příštím životě nebrat HA.

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 19.09.18 09:36

Sim te rady viz výše ignoruj :lol: jinak první cyklus bych nebrala nic, ať vidíš jak jsi na tom ;) pak můžeš zkusit kontryhel na růst sliznice, pije se do ovulace. Ale dej tomu chvíli čas

barunkak1
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 09:53

@TMana Když Vám je 16 let a nerozumíte svému tělu kde je co špatně,tak dáte na doporučení paní doktorky ;) Kddybych tenkrát veděla co vím teď, tak bych určitě si antikoncepci nenechala nasadit. Takže ty Vaše moudra si nechte od cesty ;)
@Tichošlápek snad se mi aspon ten první cyklus dostaví :(

Kristynka22
Kecalka 124 příspěvků 19.09.18 10:00

Zjišťovali ti, proč ti menstruace nepřicházela? Antikoncepce se opravdu svinstvo, problém jen zamaskuje a po vysazení to může být ještě horší… Nemůžeš dělat nic jiného než počkat, jestli přijde, a když ne tak na testy. A pozor, když chcete miminko, musíš zjistit jestli také ovuluješ.

barunkak1
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 10:31

@Kristynka22 No, dělali mi testy na štítnou žlázu, vše v pořádku, vaječníky v pořádku, nikde nic nenašli a proto nevím :( Paní doktorka mi řekla, že mám folikuli na vaječníkách. Jak zjístím zda ovuluji ?

TMana
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 19.09.18 11:12
@barunkak1 píše:
@TMana Když Vám je 16 let a nerozumíte svému tělu kde je co špatně,tak dáte na doporučení paní doktorky ;) Kddybych tenkrát veděla co vím teď, tak bych určitě si antikoncepci nenechala nasadit. Takže ty Vaše moudra si nechte od cesty ;)
@Tichošlápek snad se mi aspon ten první cyklus dostaví :(

Hm a teď to chcete řešit čajem. Koukám od 16ti žádný posun, ale kopat umíte hezky.

barunkak1
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 11:14

@TMana mějte se :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 19.09.18 11:15

@TMana mas taky nejakou reálnou radu nebo jen zbytečné řeči?

TMana
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 19.09.18 11:25
@Tichošlápek píše:
@TMana mas taky nejakou reálnou radu nebo jen zbytečné řeči?

Radu bych měl, ale to by místní útlocitné sluníčko-emo osazenstvo nedalo. Nicméně tělo má být na mateřství připraveno jako funkční a zdravé. Čaje nic nezkazí, ale ani nepomůžou. Spíš než dokupování vitamínů by bylo dobré se vhodně stravovat. Na téma zdravá strava tu nebudu psát článek, existuje něco jako google.

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 19.09.18 11:28

@TMana a proč tu radu nedáš? Zatím jsi přispěl větou o nebrání Ha v příštím životě - velmi přínosné - a poznámkou o tom, jak kolem sebe kope. Jinak tady to ma do slunickova daleko, to bys musel na koníka, to je jiné kafe

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >