Dočkali jste se své vysněné lásky?

18
31.5.21 01:02

Dočkali jste se sve vysněné lásky?

Ahojky :mavam:
Chci se zeptat, jestli jste v životě měli svou vysněnou lásku, po které jste třeba dlouho toužily, ale z nějakých důvodů to nevyšlo.. A jestli vás osud potom někdy spojil dohromady a splnilo se vám to. :srdce:
Děkuji za příběhy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64236
31.5.21 01:08

Ano.. Trvalo to hezkých pár let.. Ale klaplo to :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
31.5.21 06:41

Ano. Dlouho jsem hledal, porovnával a vybíral, ale Radegast 12 je moje celoživotní láska. Toužím po ní každý den od rána do večera a těším se na každou chvíli co s ní jsem. Když ji vezmu do rukou, její ladné křivky. Úplně cítím to mravenčení v břiše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
31.5.21 11:11
@Cenarius píše:
Ano. Dlouho jsem hledal, porovnával a vybíral, ale Radegast 12 je moje celoživotní láska. Toužím po ní každý den od rána do večera a těším se na každou chvíli co s ní jsem. Když ji vezmu do rukou, její ladné křivky. Úplně cítím to mravenčení v břiše.
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
31.5.21 11:14
@Cenarius píše:
Ano. Dlouho jsem hledal, porovnával a vybíral, ale Radegast 12 je moje celoživotní láska. Toužím po ní každý den od rána do večera a těším se na každou chvíli co s ní jsem. Když ji vezmu do rukou, její ladné křivky. Úplně cítím to mravenčení v břiše. [/citace

:DDDD S Plzní ji nepodvádíte jo? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 21:56

Měla..dočkala..sen se splnil, ale jenom zdánlivě a na krátkou chvíli, takže vlastně ne. Teď je ze mě svobodná matka a na věky sama asi :nevim:..ale zpětně bych to asi stejně neměnila, je to těžký :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
31.5.21 22:05

Ano, prodával mi díly na auta. :mrgreen: :lol: Známost tři roky, poté schůzky na kafe a šlo to samo. :oops: Nevymanila bych nikdy za nic. :pankac: :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1644
31.5.21 22:05

Ne. Zaplatpanbuh :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 22:13

Ano, od mých 16ti let, jsem milovala a chtěla být s jedním člověkem, který byl zadaný, starší a takzvaně „free“… Teď je mi přes 30, jsme manželé, máme spolu dvě děti… Ale upřímně, to jak člověk kouká na svět v 16ti, je úplně jiné než v dospělosti. Hold, zamilovaní mají růžové brýle. Ale v podstatě už záleží na každém z nás, jak s životem naloží. Já si nestěžuji :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
15003
1.6.21 13:02

No zatím nevím…uvidíme, jak to dopadne :mrgreen: Každopádně svou vysněnou lásku jsem potkala. Teď ještě, jestli se dočkám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24344
1.6.21 13:08

Hele já ne, ale bývalka mýho bývalýho ho nakonec ulovila podruhý a narychlo otěhotněla, takže si ho k sobě pěkně přiháčkovala :lol: :lol: :lol:
Jako né že by to pro něj bylo šťastné období, ale ona je asi spokojená :jazyk: :mrgreen:
A já se občas potutelně směju :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
1.6.21 13:18
@Mar__tanka1983 píše:
Hele já ne, ale bývalka mýho bývalýho ho nakonec ulovila podruhý a narychlo otěhotněla, takže si ho k sobě pěkně přiháčkovala :lol: :lol: :lol:
Jako né že by to pro něj bylo šťastné období, ale ona je asi spokojená :jazyk: :mrgreen:
A já se občas potutelně směju :oops:

No.. taky by pro mě nebylo moc šťastné kdyby si mě někdo pojistil :lol: :lol: ale když jsou šťastní tak proc ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24344
1.6.21 13:48
@Natus10 píše:
No.. taky by pro mě nebylo moc šťastné kdyby si mě někdo pojistil :lol: :lol: ale když jsou šťastní tak proc ne :)

Hele, ona ho chtěla urvat celý ty roky, co jsme spolu byli, tak se jí to nakonec povedlo, no…ale nemyslím si, že by jim to přineslo nějaký štěstí, co tak slýchám, prej jsou věčně v sobě. To je holt tak, když je někdo zamilovanej do dvacet let staré představy víc, než do toho čtyřicetiletého člověka, ve kterého ti kdysimlaďoši vyrostli… :nevim: :lol:

Čímž bych tedy i chtěla varovat ty, co se snaží „dočkat se své vysněné lásky“, jeslti náhodou nechtějí spíš tu představu, kterou si vysnili, než to, jaký ten člověk opravdu je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
1.6.21 19:03
@Mar__tanka1983 píše:
Hele, ona ho chtěla urvat celý ty roky, co jsme spolu byli, tak se jí to nakonec povedlo, no…ale nemyslím si, že by jim to přineslo nějaký štěstí, co tak slýchám, prej jsou věčně v sobě. To je holt tak, když je někdo zamilovanej do dvacet let staré představy víc, než do toho čtyřicetiletého člověka, ve kterého ti kdysimlaďoši vyrostli… :nevim: :lol:Čímž bych tedy i chtěla varovat ty, co se snaží „dočkat se své vysněné lásky“, jeslti náhodou nechtějí spíš tu představu, kterou si vysnili, než to, jaký ten člověk opravdu je…

No já s tebou souhlasím :mrgreen: mám taky svého pána božského kterého si už dlouho vysnívám, sem tam se sejdeme ale nic vážného :mrgreen: ale kdybych ti měla vyprávět mé představy o našem společném životě tak posloucháš jednu velkou pohádku, jak říkáš realita může potom být hodně jiná :lol: ale ta chemie co je mezi námi… :andel: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat