Reklama

Dodanění zrušené pojistky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka.kob
Kecalka 191 příspěvků 20.02.18 18:47
Dodanění zrušené pojistky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda toto potvzení od byvaleho zamestnavatele stačí k podani danoveho přiznání nebo si musi pritel vyzadat nejake jine primo od pojistovny u ktere byla pojistka?

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 20.02.18 18:51

Já mám to od pijišťovny a vypadá to skoro stejně, takže podle mne stačí.

Ivan PPZ
Kelišová 5650 příspěvků 20.02.18 19:40

Já mám podobné, ale ne tak flekaté. :roll: :oops:
Princip je jednoduchý- co jste si odečetli, to zase v DP za 2017 přičtete. Vlastně na to ani moc nepotřebujete to potvrzení. Možná jen pro info, kolik to bylo.

lenka.kob
Kecalka 191 příspěvků 20.02.18 19:42

Dekuju moc :) ono je to jen hrozne blbe vyfocene jinak je to cisty hezky papir :D castky k dodaneni tam jsou uvedene to jsem jen zacernila

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >