Dodáte mi, prosím, alespoň nějakou naději?

76
18.5.16 21:06

Dodáte mi prosím , alespoň nějakou naději?

Přeji hezky a klidný vecer všem. Jdi si pro kapku optimismu, mam za sebou 1ZT ( v dobe kdy jsem byla nemocná - gynekologicky spuvisejici ), 2× SP a jedno velice komplikované a težké těhotenství z ktereho mam vybojovaneho chlapečka. Pouze u toho těžkého těhotenství jsem zvracela i 6× denne, prsa bolela, nechuť k jídlu = typické příznaky těhotenství. U ostatních to tak nebylo. A ted jsem byla u Dr. cca 10 dni nazpět, těhotenství potvrzeno, srdíčko bylo videt take. Ovsem od zacatku mi noc neni kromě nárazového morální hlavu a pocitu nízkého tlaku + celodenní totální únava, ale jinak nic, zadna bolest v prsou, žádné žaludeční nevolnosti, kromě toho, ze moc nejim celkove. A opět zase přemýšlím jen nad tím jak to nevyjde… :,( i kdyz se snažím myslet jinak. A proto můj dotaz : je tu nekdo kdo mel těhotenství naprosto bez příznaků a presto bylo v pořádku? MOC DEKUJI!!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1085
18.5.16 21:10

Tak ja zacatky tehotenstvi neprozivala ani v jednom pripade, blbe mi bylo jenom u druheho a az tak od 12.tt, jinak jsem nepozorovala nic. Prvni dcera mi spi v posteli a druha se ma narodit v pondeli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8783
18.5.16 21:11

Ja. Dvakrat. Bez bolesti, bez zvraceni, bez paleni zahy. Obe tehotenstvi v pohode. U prvjiho tedy ke konci preeklampsie, ale to s tim zacatkem nema souvislost. Nezkoumej se a zij :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
18.5.16 21:12

Tak já mám dvě holky a první příznaky bylo větší břicho ;)

nezvracela jsem ani mi nebylo špatně
prsa mně bolely až při kojení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4869
18.5.16 21:12

Ano jsem, neměla jsem žádné příznaky, kromě mírné únavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
18.5.16 21:13

Třeba to bude holčička a tak se projevuje úplně jinak než kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316
18.5.16 21:13

Jsem těhotná podruhé a ani jednou jsem nezvracela, ani neměla jiné potíže. Až s postupem měsíců pálení žáhy a otoky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
18.5.16 21:14

Mě se jenom zvětšila prsa jinak nic:) to jsem to mela rizikové kvuli hormonální poruše, na začátku jsem brala hormony (vypadalo to na potrat) a pak mi ještě zjistili toxoplazmózu, takže jsem od 3 měsíce brala antibiotika.. A celou dobu bez jediného příznaku.. A teď mi tu spinká můj vymodlený 6ti týdenní brouček :srdce: nedělejte si zbytečné starosti a raduje se z těhotenství :srdce: gratuluji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
18.5.16 21:14

Já jo :-). Když jsem byla těhotná s dcerou, vůbec nic mně nebylo kromě velkého hladu, který mě budil i v noci. Jinak jsem neměla žádné těhotenské příznaky - kdyby mě doktorka neujistila, že jsem fakt těhotná, tak by mě to několik týdnů ani nenapadlo. Cítila jsem se celé těhotenství bezvadně a mohla bych být takhle těhotná napořád :-). Pak jsem byla těhotná ještě 2×, to jsem měla všechny možné těhotenské příznaky (nevolnost, únava, spavost, motání hlavy, bolesti prsou, bolení zubů, divoké sny,…) a obě těhotenství skončila jako zamlklá. Takže opravdu prosperující těhotenství nemusí být provázeno příznaky a naopak - příznaky neznamenají, že je těhotenství v pořádku. Držím pěsti! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
18.5.16 21:15

@Mom.of.4 kazde tehotenstvi je jine, neupinala bych se na ty priznaky a tesila se z tehotenstvi, nemyslet na to zle a ono to dobre dopadne :hug: ja jsem ted popate tehotna a konecne jsem se hodila do klidu, tentokrat jsem taky nemela zadne priznaky, blbe mi bylo az pak po utrogestanu, jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Příznaky nemusí být stejné, u kluka mi bylo na blití, ale třeba mi vůbec nevadily pachy. U holky jsem poznala, že jsem v tom, že mi smrděli lidi v metru a pak snad 3 měsíce jsem furt jen čuchala, kde co smrdí. S klukem mě bolely prsa s holkou vůbec atakdále…bude to dobrý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202

:mavam: tady. Jsem 20tt, až někdy ve 14tt jsem poprvé zvracela, nemít teď prsa nalite tak, že jsem si musela nakoupit nové prádlo a už teď pupek jak v 8 měsíci, tak ani nevím ze jsem těhotná, nemám chutě, nic nebolí (krom zad, ale jsem 10 hodin u pc den co den tak není divu) a vyčerpání strašný, ale to se v době zaverek dalo čekat. Do 14tt jsem vůbec na těle nepoznala, že jsem tehu, zjistila jsem to v 8tt a dokud jsem ve 12tt neviděla utz, tak jsem tomu nevěřila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097

Chapu tve obavy po tom, co jsi uz prozila. :srdce: Ja mela 2 tehu v takovem klidu, ze, kdyby ne bricho, tak ani nevim, ze jsem tehotna.Sama od sebe neovlivnis nic, tak nemysli na spatne, ale soustred se na dobre. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
18.5.16 21:16

Mě když bylo hodně špatně tak to nedopadlo a když mi nebylo nic tak to bylo ok :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
18.5.16 21:18

Mi pri obou detech nic nebylo, jen unava a u druhe me bolela prsa, protoze jsem kojila prvni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat