Dodatek ke smlouvě (příspěvek na bydlení)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 11.12.16 21:47
Dodatek ke smlouvě (příspěvek na bydlení)

Dobrý den,

beru příspěvek na bydlení, tento měsíc mám dát dodatek ke smlouvě. Chci se zeptat, jestli to ovlivní příspěvek tento měsíc ( vždy je příspěvek zpětně 3 měsíce) nebo to můžu klidně dát až na konci měsíce, děkuji.

Reakce:
Anik6
Závislačka 3909 příspěvků 11.12.16 21:52

Žádá se na 3 měsíce zpětně. Záleží od kdy smlouva platí a kdy si zadala.

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 11.12.16 21:58

Ale já se ptám, že když mi smlouva tento měsíc končí a já mám donést dodatek o prodloužení, tak jestli to musím donést hned třeba v pondělí nebo stačí na konci měsíce.. Jestli to ovlivní příspěvek na tento měsíc.

Lena 123
Echt Kelišová 9482 příspěvků 11.12.16 22:37
@lukasss123 píše:
Ale já se ptám, že když mi smlouva tento měsíc končí a já mám donést dodatek o prodloužení, tak jestli to musím donést hned třeba v pondělí nebo stačí na konci měsíce.. Jestli to ovlivní příspěvek na tento měsíc.

Jakoukoliv zmenu hlasit do 8 dnu. Davku to tento mesic neovlivni. Kdyby to byla zasadni zmena v prijmech, tak se zohledni nasledujici mesic a odectou rozdil od stavajici davky. Dulezite je, jakoukoliv zmenu hlasit ihned.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 11.12.16 22:38

Stačí až na další čtvrletí. To co ti vyplací teď je za předchozí 3 měsíce. Příspěvek na bydlení je vyplácen zpětně. I kdyby jsi byla na ulici tak příspěvek za předchozí tři měsíce dostaneš. Takže stačí donést až tam půjdeš na to nové čvrtletí ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >