Dodatek ke smlouvě (příspěvek na bydlení)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 11.12.16 21:47
Dodatek ke smlouvě (příspěvek na bydlení)

Dobrý den,

beru příspěvek na bydlení, tento měsíc mám dát dodatek ke smlouvě. Chci se zeptat, jestli to ovlivní příspěvek tento měsíc ( vždy je příspěvek zpětně 3 měsíce) nebo to můžu klidně dát až na konci měsíce, děkuji.

Reakce:

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 11.12.16 21:52

Žádá se na 3 měsíce zpětně. Záleží od kdy smlouva platí a kdy si zadala.

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 11.12.16 21:58

Ale já se ptám, že když mi smlouva tento měsíc končí a já mám donést dodatek o prodloužení, tak jestli to musím donést hned třeba v pondělí nebo stačí na konci měsíce.. Jestli to ovlivní příspěvek na tento měsíc.

Lena 123
Echt Kelišová 8798 příspěvků 11.12.16 22:37
@lukasss123 píše:
Ale já se ptám, že když mi smlouva tento měsíc končí a já mám donést dodatek o prodloužení, tak jestli to musím donést hned třeba v pondělí nebo stačí na konci měsíce.. Jestli to ovlivní příspěvek na tento měsíc.

Jakoukoliv zmenu hlasit do 8 dnu. Davku to tento mesic neovlivni. Kdyby to byla zasadni zmena v prijmech, tak se zohledni nasledujici mesic a odectou rozdil od stavajici davky. Dulezite je, jakoukoliv zmenu hlasit ihned.

Aletheia
Kelišová 6322 příspěvků 11.12.16 22:38

Stačí až na další čtvrletí. To co ti vyplací teď je za předchozí 3 měsíce. Příspěvek na bydlení je vyplácen zpětně. I kdyby jsi byla na ulici tak příspěvek za předchozí tři měsíce dostaneš. Takže stačí donést až tam půjdeš na to nové čvrtletí ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka mezi Ester a svazem pokračuje: Peníze se někam ztrácí, rýpla si Ledecká

Nechybělo mnoho a fenomenální česká sportovkyně Ester Ledecká (23) dost možná... číst dále >

Bill Nighy: Stydím se, že jsem ještě nebyl v Praze, na Lásku nebeskou nekoukám

Ve svém prvním filmu se Bill Nighy (68) objevil již v roce 1981, celosvětově... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >