Dodělání školy - individuální vzdělávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 12:00
Dodělání školy - individuální vzdělávání

Ahoj,
Před třemi lety jsem ve tretaku ukončila střední školu a narodila se mi dcera. Jenže teď bych hrozne moc rada tu školu dodělala individuálně, ale nevím jestli by mě po tolika letech přijali zpátky do tretaku? A hlavně jak to funguje když chci studovat indivualne. Co všechno mám do školy vyplnit a jak to potom probíhá? Má někdo zkušenosti? Děkuji

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.06.19 12:05

Nesmíš být ze školy déle než 10let a uznají ti roky, někde budou chtít třeba rozdílový test.. :nevim:

Sashie
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 16.06.19 12:09

Myslím, že nejlépe ti odpoví na dané škole. Zkus si tam domluvit schůzku a zjistit si vše potřebné přímo od nich.

vokishka
Extra třída :D 14853 příspěvků 16.06.19 13:06

@lucynka25 nejsou to tri roky? Individual ani nemusi pivolit. Mozna ale maji dalkare. A fakt je nejlepsi se domluvit na konkretni skole

Jana206
Nadpozemská drbna 27862 příspěvků 16.06.19 13:14

Přerušit studium na střední škole jde maximálně na dva roky. Zakladatelka nepíše, jestli bylo studium přerušeno a následně ukončeno nebo ukončeno. Pokud se mezitím změnila akreditace, nemusí škola nic, jen znovu poslat na přijímačky. Na VŠ platí, že uznat zkoušku mohou max. 3 roky zpětně, na SŠ nevím. Individuální plán není narokovy, navíc dítě už má více jak tři roky.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 16.06.19 13:17

V té škole nemají telefon?

Váš příspěvek
Reklama