Reklama

Dohazují mi muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulouk
Povídálka 15 příspěvků 19.01.18 22:26
Dohazují mi muže

Ahoj, mám novou kolegyni v práci, která je ale kamarádka mojí nejbližší kolegyně :-) toť spletitý úvod, možná až zbytečný. Právě té nové kolegyni, kterou já v podstatě neznám, řekla ta „moje“ kolegyně, že nikoho nemám, že jsem single. Píšu to proto, že mi jde hlavně o to, že v podstatě neznámý člověk, se kterým se na pracovišti ani tolik nevídám, mi začal zničehonic dohazovat chlapa. A to jsem se nikdy nikomu v práci nezmímnila, že nevím - cítím se sama, chtěla bych někoho apod. Tohle jsou pro mě věci, které prostě na pracovišti nerozebírám a neventiluju. Ta kolegyně mi to asi třikrát nabídla, ať to zvážím a tak… Dopadlo to tak, že mi dokonce donesla jeho číslo, poté mě on sám napsal. A… Proč to všechno píšu? Připadám si hrozně divně, jak kdybych byla nějaká vybíravá, ale asi právě kvůli tomu všemu to má pro mě takovou pachuť. Asi je to hodný kluk, ale dle psaní to pro mě nemá vůbec žádnej náboj, nic to ve měn nevzbuzuje a prostě mi přijde divný, jak to všechno vzniklo… Poraďte mi, jsem divná? Máme se teď vidět, ale upřímně nejsem do toho vůbec nějak hrr, zatím mi to i z jeho strany přijde, jak kdybych dělala přijímací řízení (komunikace typu zpovídání otázek, žádný uvolněný dopisování, když to tak řeknu)…
Uvědomuju si, že se může ukaázat, jak je to fajn kluk a tak, ale… Jak na to nahlížíte, jak byste to braly?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6409 příspěvků 19.01.18 22:32

Když už jsi to nechala „zajít tak daleko“ a máte domluvené setkání, tak tam jdi :think: Odejít můžeš vždycky…

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 19.01.18 22:35

Pokud o něj nemáš zájem, tak bych mu to na rovinu řekla. A nějak taktně bych bych řekla nové kolegyni, že nestojíš o dohazování. Jako taky mi přijde divné, že ti kolegyně, kterou vůbec neznáš, dohazuje chlapa, ale zas pokud jste už domluvení, tak proč to nezkusit? Přinejhorším to nevyjde.

adresa
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 19.01.18 22:37

Uz mají domluvené setkání?

Kolegyním bych v klidu a přátelsky řekla, že je to od nich opravdu hezké a milé, ale že mi to uplne nevyhovuje, probírat s kolegy a dostávat od nich tipy k seznamování a budu radši, když už to nebudeme v práci řešit

Janulouk
Povídálka 15 příspěvků 19.01.18 22:39

Jsem odhodlaná tam jít, protože si říkám, že fajn - zkušenost, a přesně - můžu odejít, a druhý kafe už jít nemusím.
Spíš mi jde o to, jak ostatní nahlíží na to, jak to vlastně celé vzniklo… Potažmo na to, že si připadám divně, jak když prostě „pro mě není dost dobrý“, když na to teď po všech těch dojmech, který ale přeci jen vychází jen z toho, jak k tomu došlo, co a jak jsme si napsali, nevychází z žádných osobních dojmů. Zkrátka, jestli je prostě normální, že člověka někdo neosloví už třeba dle toho, jak probíhá komunikace přes net…
(asi mě štve to, že o tuhle situaci jsem si neříkala a někdo mě do ní prostě dostal úplně nechtěně a já si teď ještě připadám blbě)

ivašot.
Kelišová 6409 příspěvků 19.01.18 22:42

@Janulouk Tak to tolik neřeš, v ženském kolektivu v práci se semele ladacos :lol:. Lidé se seznamují různě, já kamarádce dohodila ex-milence, ona byla proti a nakonec spolu docela dlouhou dobu žili.

luliana
Kecalka 118 příspěvků 19.01.18 22:43

Podle dopisování si myslím, že nemůžeš pořádně člověka soudit. Já bych šla na přátelskou schůzku a pak by se vidělo. Třeba ten náboj by se tam najednou našel. A pokud ti on dává otázky ve zprávách, tak se o tebe dost zajímá a to je pěkné :palec:. Co mají vůbec ty kolegyně společného s tím mužem? Jejich kamarád nebo příbuzný?

Janulouk
Povídálka 15 příspěvků 19.01.18 22:45

Je to snad kolega té neznámé kolegyně :D 8o

adresa
Ukecaná baba ;) 2002 příspěvků 19.01.18 22:46

@Janulouk takže setkání, ostatní to pochopily dobře, já v úvodním dotazu nic o setkání nenašla.
Kdybych měla pocity jako ty, komunikaci bych přerušila a na setkání nešla. Ale třeba by to byla chyba. Ja nesnesu když se někdo pokouší mi zorganizovat cokoli soukromého, takže pro mne by tohle k pokračování ne­bylo

Janli
Kelišová 5707 příspěvků 9 inzerátů 19.01.18 22:47

Mě takhle moje bytná taky dohazovala, po dvou rande na slepo jsem jí pohrozila, že se odstěhuju. S dotyčným se sejdi, uvidíš sama, co z toho bude. A kolegyni řekni, že si to víckrát nepřeješ. Některý ženský maj holt pocit, že nutně musí spasit všechny šťastně nezadaný.

Janulouk
Povídálka 15 příspěvků 19.01.18 22:51

@adresa Tak to se omlouvám, zmínila jsem tam, že se máme vidět… Já jsem se s tím právě teď setkala poprvé a spíš z toho důvodu, že si člověk říká, že přec jen jsem sama a dost mě to zarazilo, tak jsem ihned nebyla schopná říct nějaký ráznější ne.
@Janli Upřímně mi to přesně tak přijde. Jak když musí strkat nos do všeho :) Koneckonců - ta nová kolegyně pak začla vykládat, jak ona si se svým mužem myslela, že už „ho“ taky nepotká - jak kdybych já tohle někdy prohlásila (a nemyslím si, že jakýkoliv moje další chování by o tomhle vypovídalo :)

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13223 příspěvků 19.01.18 22:52
@Janulouk píše:
Ahoj, mám novou kolegyni v práci, která je ale kamarádka mojí nejbližší kolegyně :-) toť spletitý úvod, možná až zbytečný. Právě té nové kolegyni, kterou já v podstatě neznám, řekla ta „moje“ kolegyně, že nikoho nemám, že jsem single. Píšu to proto, že mi jde hlavně o to, že v podstatě neznámý člověk, se kterým se na pracovišti ani tolik nevídám, mi začal zničehonic dohazovat chlapa. A to jsem se nikdy nikomu v práci nezmímnila, že nevím - cítím se sama, chtěla bych někoho apod. Tohle jsou pro mě věci, které prostě na pracovišti nerozebírám a neventiluju. Ta kolegyně mi to asi třikrát nabídla, ať to zvážím a tak… Dopadlo to tak, že mi dokonce donesla jeho číslo, poté mě on sám napsal. A… Proč to všechno píšu? Připadám si hrozně divně, jak kdybych byla nějaká vybíravá, ale asi právě kvůli tomu všemu to má pro mě takovou pachuť. Asi je to hodný kluk, ale dle psaní to pro mě nemá vůbec žádnej náboj, nic to ve měn nevzbuzuje a prostě mi přijde divný, jak to všechno vzniklo… Poraďte mi, jsem divná? Máme se teď vidět, ale upřímně nejsem do toho vůbec nějak hrr, zatím mi to i z jeho strany přijde, jak kdybych dělala přijímací řízení (komunikace typu zpovídání otázek, žádný uvolněný dopisování, když to tak řeknu)…
Uvědomuju si, že se může ukaázat, jak je to fajn kluk a tak, ale… Jak na to nahlížíte, jak byste to braly?

Něco takového osobně neznám, ale podle toho, co píšeš, ty sama jsi ani o nějaký kontakt s neznámým člověkem nestála. Proč si pak nechala kolegyni, aby ti třikrát někoho nabízela? V případě nezájmu stačí přeci říci, sorry, ale nemám zájem, až budu chtít chlapa, tak si ho najdu sama. :nevim:

luliana
Kecalka 118 příspěvků 19.01.18 22:54

@nostress Někomu dělá potíže říct ne :(

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13223 příspěvků 19.01.18 22:56
@luliana píše:
@nostress Někomu dělá potíže říct ne :(

To chápu, ale je potřeba se to ve vlastním zájmu naučit. ;)

Janulouk
Povídálka 15 příspěvků 19.01.18 22:57

@nostress Říkám no, teď zpětně to asi vidím, že jsem měla být fakt tvrdá, když se mi to nezdálo, ale bylo ve mně asi to „jsi sama a ještě tady "pohrdáš“ někým, kdo o tebe třeba stojí, tak aby se ti to nevrátilo ve chvílích, kdy teda toho chlapa opravdu budeš chtít"…ačkoliv to zní asi blbě :) myslím to prostě tak, že fajn teď jsem spokojená, celkem vytížená, že mám dojem, že nevím, jak bych vztah zvládala, ale co v budoucnu, až bych třeba změnila názor

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >