Reklama

Dojíždíte někdo víc než hodinu do práce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SarkaNovo
Závislačka 3389 příspěvků 08.03.17 11:30
Dojíždíte někdo víc než hodinu do práce?

Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo z vás dojíždí takhle dlouho do práce. Mám nabídku práce, která by mě bavila, ale cesta by mi zabrala 1 hodinu a 45 minut tam a 1 hodinu a 45 minut zpět. Přijde mi to už časově dost, ale zas práce je dobrá.
Dojíždíte někdo taky takhle dlouho? Dá se to zvládnout? Zvyknout si?
Děkuji ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Amanda.11
Povídálka 27 příspěvků 08.03.17 11:32

@SarkaNovo nezvyknes si, první půl dok ti to vadit nebude pak ano, i hodina tam a hodina zpět je moc, proto hledáme další bydlení. A v do kontaktního kde žijeme budeme jezdit na chatu.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 08.03.17 11:33

Popravdě, hodina mi přijde jako hraniční dojezdový čas. 1 a 45 minut dojezdu by mi za sebelepší práci nestála. To už bych spíš přemýšlela, jestli se nepřestěhovat blíž.

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 11:33

Týjo, do toho bych nešla. Dojížděla jsem do školy 1hod 15min (paradoxně jen v rámci Prahy) a myslela jsem, že mi z toho rupne. A to jsem ještě neměla děti a povinnosti doma, teď i ta hodina je moc.

SarkaNovo
Závislačka 3389 příspěvků 08.03.17 11:34

Hmmm máte pravdu.Asi je to fakt moc.No já bych se přestěhovala hned, ale bohužel manžel nechce :?

Elki
Nováček 6 příspěvků 08.03.17 11:35

Ahoj, my se před rokem odstěhovali za Prahu, takže zrazu dojíždění do práce místo 20min 1hodinu15minut­..první půlrok jsem si to celkem i užívala, četla si ve vlaku, ale postupem času mě to začalo otravovat. 3 hodiny ze dne promarněný v dopravních prostředcích, chodím z práce mnohem unavenější a to opravdu hlavně z toho cestování, protože práce je pořád stejně a dřív jsem tak unavená nebyla. Momentálně už mám rozjednanou novou práci poblíž domova a výpověď dám jen kvůli dojíždění. 1h45m mi přijde šílený… :,(

lapagerie
Kecalka 474 příspěvků 08.03.17 11:35

Dojížděla jsem pár let cca hodinu a čtvrt do práce a to samé zpět. A jsem ráda, že už dojíždět nemusím. Dá se to zvládnout, ale jen pokud člověk nemá rodinu. A není to žádný med. Skoro dvě hodiny na jednu cestu mi přijdou už moc.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 08.03.17 11:36

Já si to nedovedu přestavit. Pro mě je to strašně moc promrhanýho času. Chlap jezdí asi 50 minut a má toho dost.
Sice to vidím z pohledu matky 3 dětí, ale i jako svobodné by se mi do něčeho takového nechtělo. To je autem?
Leda s vidinou stěhování, jak píše @Amanda.11 .

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 11:36

Dojizdim hodinu a ctvrt jednu cestu.
1:45 uz je hodne - to je autem?

jenny.fields
Generální žvanilka 24587 příspěvků 08.03.17 11:37

Záleží to na tom, jak budeš dojíždět, kdyby to třeba bylo jen vlakem a celý čas v něm, tak je to fajn. Druhá věc je když má člověk děti, pak je to většinou neúsnosné. Jinak znám chlapa, co dojíždí z Ostravy do Prahy každý den, ve vlaku má „vlakoffice“.

SarkaNovo
Závislačka 3389 příspěvků 08.03.17 11:37
@lapagerie píše:
Dojížděla jsem pár let cca hodinu a čtvrt do práce a to samé zpět. A jsem ráda, že už dojíždět nemusím. Dá se to zvládnout, ale jen pokud člověk nemá rodinu. A není to žádný med. Skoro dvě hodiny na jednu cestu mi přijdou už moc.

Jo, já právě rodinu mám, tak bych je asi skoro ani neviděla. Máte pravdu, ztráta času na cestách. Díky :kytka:

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 11:37

Hlavně když si představíš, jak jinak bys ten čas mohla trávit, tak to člověku i ta dokonalá práce zhořkne ;) V buse/vlaku si tak maximálně můžeš číst nebo přemýšlet nad tím, kdy stihneš umýt okna :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 08.03.17 11:38
@SarkaNovo píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo z vás dojíždí takhle dlouho do práce. Mám nabídku práce, která by mě bavila, ale cesta by mi zabrala 1 hodinu a 45 minut tam a 1 hodinu a 45 minut zpět. Přijde mi to už časově dost, ale zas práce je dobrá.
Dojíždíte někdo taky takhle dlouho? Dá se to zvládnout? Zvyknout si?
Děkuji ;)

Už nedojíždím, ale dojížděla jsem, tak nějak podobně dlouho, jak bys dojížděla ty. Denně jsem vstávala ve 3:20, ve 4:20 mi jel vlak a okolo 6:00 jsem byla v práci, odpoledne to stejné domů. Už nikdy víc, práce tě může bavit jak chce, ale to dojíždění ti to spolehlivě zkazí

SarkaNovo
Závislačka 3389 příspěvků 08.03.17 11:39

Je to vlakem, to je hodina pak ještě MHD po městě cca 40 minut.

SarkaNovo
Závislačka 3389 příspěvků 08.03.17 11:40
@Paola21 píše:
Už nedojíždím, ale dojížděla jsem, tak nějak podobně dlouho, jak bys dojížděla ty. Denně jsem vstávala ve 3:20, ve 4:20 mi jel vlak a okolo 6:00 jsem byla v práci, odpoledne to stejné domů. Už nikdy víc, práce tě může bavit jak chce, ale to dojíždění ti to spolehlivě zkazí

Právě. To jsem chtěla vědět, jestli si člověk zvykne nebo ne.Ale utvrdily jste mě v tom, že opravdu to nejde

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama