Dokázali by jste jít za přítelem milenky vašeho manžela

Anonymní
10.8.20 10:15

Dokázali by jste jít na přítelem-milenky vašeho manžela

Dokázali by jste jít na přítelem-milenky vašeho manzela a vše mu říct. I když uzbehl už téměř rok od nevěry a manžel tvrdí že se to ukončilo… Ovšem když ji potkáme vše se mi vrátí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27162
10.8.20 10:19
@Anonymní píše:
Dokázali by jste jít na přítelem-milenky vašeho manzela a vše mu říct. I když uzbehl už téměř rok od nevěry a manžel tvrdí že se to ukončilo… Ovšem když ji potkáme vše se mi vrátí…

Ne. Třeba to ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
10.8.20 10:20

Já si myslím, že manžel milenky na to sám jednou příjde… Lež má krátké nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
10.8.20 10:23

Ne, stejně by se tím nic nevyřešilo. Není lepší vztah ukončit, než aby Tě to takhle žralo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 10:26

@Oliverka28 mame tři děti, už jsem mu vyhrožovala že odejdu s dětma, oni jsou pro něj vše… a on se snaží, pomáhá bere nás na dovolenou, kontroluju mu i mobil a nic tam nemá, žádné zprávy mu nechodí a když jo ukáže mi je. Telefon nechava tak abych já viděla… z práce musí taky chodit driv… Něm mu nevěřím

• Citovat
  • Nahlásit
1106
10.8.20 10:27

Tohle by byl trapas! Cehi tim dosahnes? Manzel na tebe bude nastvany a ten druhy par taky. Situace ve tvem vztahu se tim jeste zhorsi. Pokud se s tim nedokazes srivnat, tak se rozejdi a budes mit zachovanou cest. Pokud zvolis reseni, ze to pujdes vyzvonit, tak se ztrapnis na vsech frontach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
10.8.20 10:27

Ne, v čem si tím pomůžeš? Naopak je tu možnost, že ji manžel vyhodí a hádej, za kým poběží pro útěchu jako první?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2921
10.8.20 10:29

Přijde na to co od toho očekáváš…

Jestli bude cílem jim to společně oplatit - dovedu si představit, že to může vyjít.

Jestli čekáš, že jí rozbiješ vztah a bude muset hledat nového přítele - i to může vyjít, jen pozor, aby ji manžel nezačal zachraňovat.

Jestli čekáš, že se ti uleví - tak na to zapomeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
10.8.20 10:29
@Anonymní píše:
@Oliverka28 mame tři děti, už jsem mu vyhrožovala že odejdu s dětma, oni jsou pro něj vše… a on se snaží, pomáhá bere nás na dovolenou, kontroluju mu i mobil a nic tam nemá, žádné zprávy mu nechodí a když jo ukáže mi je. Telefon nechava tak abych já viděla… z práce musí taky chodit driv… Něm mu nevěřím

Buď mu zase budeš věřit a nebo to opravdu nemá cenu, Ty se budes trápit a za vším něco uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
10.8.20 10:31
@Anonymní píše:

A to ti vyhovuje, on je jak ve vězení. Ty jsi takto šťastná? Nemáš tu nevěru vnitřně vyřešenou. V tomto žijí vaše děti? Já bych to ukončila

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 10:32

@Oliverka28 -uz měl jednu ženu před několik lety a tu podvedl se mnou… Takže ta důvěra je těžká…

• Citovat
  • Nahlásit
Pet32
10.8.20 10:33
Uz měl jednu ženu před několik lety a tu podvedl se mnou… Takže ta důvěra je těžká…

Tak, jen sklízíš co jsi zasela, sama jsi mu rozbila manželství a teď se ti to vrací

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 10:34

@Pet32 máme veliký barák a tři děti malé. Nemám kam jít nezvládla bych to

• Citovat
  • Nahlásit
1652
10.8.20 10:35
@Anonymní píše:
@Oliverka28 -uz měl jednu ženu před několik lety a tu podvedl se mnou… Takže ta důvěra je těžká…

Jo tak to nic. No máš holka, cos chtěla. Buď si na to zvyknes, že máš doma nevernika, nebo běžte od sebe. Nějaký pohovor s manželem milenky je úplně bezpředmětny a trapas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
10.8.20 10:36

Jsem to musels číst asi 5× abych pochopila dotaz. Ne, nešla bych. Nijak si nepomůžes. Ale spíš si koleduje o to aby od tebe utekl. Buď za tím musíš udělat tlustou čáru a nebabrat se v tom a nebo jít každý po svým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama