Dokázaly jste tajit, že jste panny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 15:55
Dokázali jste tajit ze jste panna

Je tu některá z vas která dokázala předstírat a zahrát ze už není panna, přitom to byl první sex? Jen tak ze zvědavosti. A co vas k tomu vedlo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Adenka84
Závislačka 3963 příspěvků 11.02.17 16:10

Ne naopak jsem na to upozornila, aby byl partner jemný. To same jsem dělala na gynekologii.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64579 příspěvků 3 inzeráty 11.02.17 16:30

Nějak jsem nikdy neviděla důvod, proč bych to měla dělat :think:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 11.02.17 16:44

Nějak jsem neměla důvodu to dělat :)

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 11.02.17 16:46
@Anonymní píše:
Je tu některá z vas která dokázala předstírat a zahrát ze už není panna, přitom to byl první sex? Jen tak ze zvědavosti. A co vas k tomu vedlo.

nenapadá mě žádný důvod proč to předstírat :nevim:

Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 11.02.17 17:08

Jo jeste tak minimalne mesic jarnich prazdnin nas tu ceka… :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 11.02.17 17:09
@Hanka1 píše:
Jo jeste tak minimalne mesic jarnich prazdnin nas tu ceka… :mrgreen:

myslíš, že je to ta samá panna co si to ve vedlejším vlákně nechala udělat do zadku a ted se bojí že je těhotná? ;)

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 17:14

Nepředstírala jsem ale ani jsem neřekla že to je první sex, ani to nepoznal, ani mě to nijak nebolelo… nevím na co se přesně ptáš?! :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 11.02.17 17:14
@jdukolem píše:
myslíš, že je to ta samá panna co si to ve vedlejším vlákně nechala udělat do zadku a ted se bojí že je těhotná? ;)

To mne hned taky napadlo ze je to jedna a ta sama… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 17:17

Já teda kluka nemám, takže to nemusím řešit. Ale pokud se stane zázrak a nějakýho si najdu, tak mu to nebudu říkat. Prostě budu dělat mrtvýho brouka, a říkat mu to rozhodně nebudu. Q

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 11.02.17 17:18
@Doe_Jane píše:
Nepředstírala jsem ale ani jsem neřekla že to je první sex, ani to nepoznal, ani mě to nijak nebolelo… nevím na co se přesně ptáš?! :mrgreen:

kdybych to věděl, že je to poprvé tak bych tolik nepospíchal, kdybys tolik nepospíchal, sundala bych si punčocháče :P :pankac:
https://www.youtube.com/watch?… :pankac: :dance:

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 11.02.17 17:19
@Anonymní píše:
Já teda kluka nemám, takže to nemusím řešit. Ale pokud se stane zázrak a nějakýho si najdu, tak mu to nebudu říkat. Prostě budu dělat mrtvýho brouka, a říkat mu to rozhodně nebudu. Q

nechápu proč - pokud se mu nesvěříš s tak podstatnou věcí tak to nebude ten pravej

nostress
Extra třída :D 14320 příspěvků 11.02.17 17:21
@jdukolem píše:
kdybych to věděl, že je to poprvé tak bych tolik nepospíchal, kdybys tolik nepospíchal, sundala bych si punčocháče :P :pankac:
https://www.youtube.com/watch?… :pankac: :dance:
:mrgreen:
Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 11.02.17 17:21
@Anonymní píše:
Já teda kluka nemám, takže to nemusím řešit. Ale pokud se stane zázrak a nějakýho si najdu, tak mu to nebudu říkat. Prostě budu dělat mrtvýho brouka, a říkat mu to rozhodně nebudu. Q

Tak to ti nezbyva nez drzet palce, abys nenarazila na nekoho, kdo do toho bude busit jak kralicek Duracell… :mrgreen:

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 17:22
@jdukolem píše:
https://www.youtube.com/watch?… :pankac: :dance:
:lol:
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >