Dokázaly jste si představit, že budete mít dítě?

Anonymní
13.2.21 20:53

Dokázaly jste si představit, že budete mít dítě?

Holky, než jste otehotnely, dokázaly jste si představit ze budete mít dítě?

Jsem dávno ve věku kdy bych děti mohla mít, ale porad mi to přijde jako neuvěřitelný, ze bych já byla těhotná a měla děti :lol: Tak jen jestli jste to tak měly taky anebo vám to přišlo úplně přirozený?

Dítě moc chci, vlastně se s partnerem začínáme snažit, ale porad mi přijde úplně neuvěřitelný aby to fakt byla realita :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.2.21 21:01
@Anonymní píše:

Jsem dávno ve věku kdy bych děti mohla mít, ale porad mi to přijde jako neuvěřitelný, ze bych já byla těhotná a měla děti :lol: Tak jen jestli jste to tak měly taky anebo vám to přišlo úplně přirozený?

Dítě moc chci, vlastně se s partnerem začínáme snažit, ale porad mi přijde úplně neuvěřitelný aby to fakt byla realita :lol:

Upřímně? Ne. Nedovedla jsem si to představit ani trošku. Tak nějak jsem koukala na ty matky s detma a i když jsem vždy děti měla ráda, tak mi matky přišly jako sci fi :mrgreen:. Vlastně než se malý narodil a tím myslím narodil, tak i těhotná jsem si to, že mám dítě nedovedla představit. A teď mám doma tak nádherného, akčního, sedmiměsíčního kluka, který mě sice někdy dost vysává, ale ten úsměv pak a radost, když se ráno nahnu nad postýlku, to je úplně boží. Pár ksichtů, blbin, úsměvů a takový opetovany radosti… K nezaplacení. Držím palce ať se zadaří. Takže ne, nedovedla jsem si to představit ani náhodou!!!

• Citovat
  • Nahlásit
6427
13.2.21 21:04

Ještě tak 14 dní před porodem jsem si říkala „panebože co já s tím dítětem budu delat“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
13.2.21 21:10
@JancaS84 píše:
Ještě tak 14 dní před porodem jsem si říkala „panebože co já s tím dítětem budu delat“

14 dni pred porodem je jeste v pohode :D Ja jsem si rikala jeste po porodu, jezisi dite, co s nim budu delat :lol:

Zakladatelko, to si malo kdo dokaze představit predem.. Lepsi je o tom prilis nepremyslet a hupnout do toho rovnyma nohama ;) Takova lecba sokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30608
13.2.21 21:15

Vůbec ne :lol: A pořád se nám dějou situace, který jsem si nedovedla představit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10584
13.2.21 21:15

Hmm… ze ja si radeji nepredstavovala pobyt na Maledivach :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 21:16

Neumela, mela jsem z toho az hruzu. Zrovna tak, jako si ted nedovedu predstavit, ze muj
jeste takovej ňufankovej sedmiletej syn bude jednou patnactiletej pubertak nebo treba tricetiletej chlap

• Citovat
  • Nahlásit
2661
13.2.21 21:24

Vůbec! Jsem fakt nemateřskej typ, cizí děti moc ráda nemám, ale zas jsem nechtěla o něco přijít, tak jsme do toho šli. První setkání s dcerou po porodu bylo ve stylu „aha, dítě“ a když mi ji pak dali už na pokoj, tak to bylo „co se s tím dělá??“ :mrgreen: Nicméně jsem strašně šťastná že ji máme, teď už mi to přijde uplně přirozený, skvělý, mnohem zábavnější a intenzivnější. No a čekám druhý a přes nekonečný nevolnosti ten fakt, že budem mít druhý dítě, moc nevnímám :mrgreen: a vždycky když si to uvědomím, tak jsem z toho furt trochu mimo, jakože co budem dělat se dvěma? Dyť jsem si zvykla že spím celou noc a mám čas na sebe a teď zas budu muset řešit mimino… Jakože těším se, ale moc si to nedokážu představit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
13.2.21 21:30

Ne :D :D :D i teď po letech občas sedím, koukám a říkám si ty vole já jsem máma takhle velkyho dítěte :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
13.2.21 21:33
@Anonymní píše:

Dítě moc chci, vlastně se s partnerem začínáme snažit, ale porad mi přijde úplně neuvěřitelný aby to fakt byla realita :lol:

Ja jsem tehotna ted, poprve ve triceti letech.
Deti jsem uz urcite chtela.
Ale stejne mi prijde neuveritelny, ze uz je to tady a ja jsem tehotna 🤷🏼‍♀️ 😀
Hodne si to uzivam, hlavne rostouci brisko. Jsem v sestym mesici a mam krasny tehotenstvi 🙂

Jenom jsem trosku, nebo spis absolutne vubec, nepocitala s tim, ze budeme cekat dvojcata 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52846
13.2.21 21:34

A co teprve já? S dcerou, které nebyly ani ještě dva roky, Nedokázal jsem si to představit- a jsme spolu. Po pravdě- žena měla 36 let, když rodila. A nebyla nejstarší- o tom může vyprávět přítelkyně, která rodila před čtyřicítkou. Hodně štěstí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
13.2.21 21:37

Já ano, ale asi jsem celkově mateřský typ. Mám staršího sourozence a vždy jsem chtěla mladšího a vím že bych hodně pomáhala. Dlouho ještě na základce jsem přebalovala panenky :lol:
Moc jsem se těšila až jednou budu máma.
Nakonec jsem brzo otěhotněla a neměnila bych :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17555
13.2.21 21:41

Já jsem děti chtěla od dvaceti let, a chtěla jsem jich hodně :srdce: Povedlo se, jsem šťastná máma. Je to to nejlepší v mém životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13015
13.2.21 21:46

Nedokázala, ještě první týdny po porodu jsem si říkala: Panebože, já to dítě fakt mám, to snad není možný :lol: Ale co jsem si neuměla představit ještě víc - jak strašně moc fajn je ho mít! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
13.2.21 21:47

My teď prvním měsícem zkoušíme miminko. Na jednu stranu se na to strašně těším, zároveň si říkám, že je to mazec, že už se to fakt děje. Takové to napětí, že jsme se rozhodli a pomalu vstupujeme do nové etapy života. A najednou to bude kolotoč - jedno dítě, druhé dítě.. chci blízko u sebe ideálně. A už to poletí. Někdy si říkám tyjo je to fakt na celý život, už si to nemůžeme rozmyslet. Chci už do toho jít? Jsem připravená? Ale zároveň cítím, jak moc si to se skoromanželem přejeme :srdce: A doufám, že se nám zadaří brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat